Gadżet 4.0. Trójkołowiec, podgrzewane wkładki do butów, ukulele, radio na korbkę i skuter śnieżny

Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 2
Już w niedzielę 7 kwietnia o 17:00 na naszej antenie pojawi się kolejny odcinek drugiej serii programu "Gadżet 4.0". Dawid Andres, Grzegorz Duda, Borys Mańkowski i Dawid Zygmunt ponownie będą testować mniej i bardziej przydatne sprzęty różnych kategorii.

Gadżet 4.0. Grzegorz Duda testuje trójkołowca

Grzegorz Duda przejedzie się nietypowym, trójkołowym pojazdem o ciekawej stylistyce i możliwościach. Będzie to MAD TRUCK 2000W marki Velocifero, który jest krzyżówką mini-skutera z rowerem elektrycznym.

Gadżet 4.0. Borys Mańkowski sprawdza ogrzewacze do butów

Borys Mańkowski uda się na spacer w podgrzewanych wkładkach, które praktycznie każde buty zmieniają w zimowe. Wkładki W-TEC Ondrejnik mają za zadanie utrzymać stopy w cieple nawet w najzimniejsze dni. Każda wkładka zasilana jest trzema bateriami AA, które wystarczają na 7 godzin.

Gadżet 4.0. Dawid Zygmunt gra na ukulele

Dawid Zygmunt wcieli się w nowoczesnego grajka ulicznego dzięki elektronicznemu ukulele. Xiaomi Pupulele 2 posiada struny doposażone w specjalne diody LED, które pomagają w identyfikacji dźwięków i zapalają się wtedy, gdy trzeba będzie poruszyć daną strunę.

Gadżet 4.0. Dawid Andres słucha radia na korbkę

Dawid Andres przetestuje latarkę i radio w jednym ładowane na korbkę. Manta DYNAMO posiada również panel solarny i może służyć także jako powerbank. Dawid sprawdzi też możliwości elektrycznego skutera śnieżnego Moonbike.

Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 2
GADZET_4
GADZET_4
GADZET_4
GADZET_4
+8
Zobacz galerię

Za pomoc w realizacji materiału dziękujemy:

Gadżet 4.0 - seria 2. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Gadżeta 4.0" będą pojawiać się w niedziele o 17:00. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 21:30 i w środy o 20:30.

Gadżet 4.0 - o programie

“Gadżet 4.0” wraca z drugim sezonem Znani z anteny TVN Turbo (choć nie tylko!) fachowcy z różnych dziedzin udowodnią, że na gadżetach znają się jak nikt. Program będzie miał czterech gospodarzy, a każdy z nich będzie zajmował się sprzętami z różnych kategorii. Grzegorz Duda przyjrzy się z bliska gadżetom motoryzacyjnym, Borys Mańkowski weźmie pod lupę urządzenia stworzone z myślą o sporcie i sportowcach, Dawid Andres przetestuje sprzęty z gatunku turystyka/survival, a znany z anteny Eska Rock Dawid Zygmunt weźmie na siebie typową elektronikę. Rowery, sprzęt dla majsterkowiczów, ekwipunek bywalca festiwali, niezbędnik ekologa – w programie zajmiemy się wszystkimi dziedzinami życia i pokażemy, że gadżetów wokół nas nie brakuje – warto więc wiedzieć, które z nich wybrać.  

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości