Zakup kontrolowany. Jaki hatchback do 50 tysięcy?

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 6
Już w niedzielę 7 kwietnia o 13:00 zapraszamy na kolejny odcinek "Zakupu kontrolowanego". Adam Kornacki wraz z ekipą poszuka auta dla Mai, która chce kupić hatchbacka za 50 tysięcy złotych.

Zakup kontrolowany – seria 37, odcinek 6. Kogo zobaczymy w programie?

Bohaterką tego odcinka będzie Maja, która zgłosiła się do “Zakupu kontrolowanego” z prośbą o pomoc w poszukiwaniach nowego samochodu. Chciałaby kupić auto z nadwoziem typu hatchback, a jej budżet na realizację tego celu wynosi 50 tysięcy złotych.

Zakup kontrolowany. Jakie auto z segmentu C do 50 tysięcy złotych?

Wśród czterech propozycji Adama Kornackiego nie zabraknie zarówno klasycznych i często widywanych na ulicach przedstawicieli segmentu C, jak i tych nieco bardziej wyróżniających się z tłumu. Pierwszą z nich będzie Seat Leon z 2016 roku, następnie Maja sprawdzi możliwości o rok młodszego Opla Astry. Następnie przejedzie się Volvo V40 z 2016 roku, a na koniec zasiądzie za kierownicą Alfy Romeo Giulietty, która opuściła fabrykę w 2017 roku.

Zakup kontrolowany - seria 37. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zakupu kontrolowanego" będą pojawiać się w niedziele o 13:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 18:15 i w piątki o 20:00.

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 6
ZK_37_odc_06_01
ZK_37_odc_06_02
ZK_37_odc_06_03
ZK_37_odc_06_04
+5
Zobacz galerię

Zakup kontrolowany - o programie

Poszukiwania używanego samochodu nigdy nie były łatwym zadaniem, ale w ostatnim czasie rynek zmienił się na tyle, że znalezienie właściwego samochodu w dobrej cenie stało się jeszcze trudniejsze. Na szczęście jest człowiek, który wraz ze swoją ekipą motoryzacyjnych detektywów pomaga doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału - Adam Kornacki już po raz trzydziesty siódmy zaprasza do programu, w którym pomagamy widzom w wyborze wymarzonego auta. 

W tej serii tradycyjnie będziemy szukać samochodów w różnych rozmiarach i budżetach. Pojawią się zarówno przedstawiciele popularnego segmentu kompaktów nie kosztujący więcej niż 50 tysięcy złotych, jak i niewiele (bo zaledwie o 5 tysięcy złotych droższe) SUV-y. Ekipa Adama Kornackiego pomoże też w poszukiwaniach rodzinnego kombi oraz niewielkiego auta do miasta, a także popuści wodze fantazji przy wyborze mocniejszego samochodu z wyższej półki.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości