Mobilni mechanicy. Biegi w Civicu, akumulator w Corolli i kontrolka oleju w Octavii

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 6
Już w niedzielę 7 kwietnia o 15:30 pokażemy kolejny odcinek "Mobilnych mechaników". Fachowcy będą musieli zmierzyć się z usterkami trzech pojazdów: Hondy Civic, Toyoty Corolli i Skody Octavii.

Mobilni mechanicy. Problem z biegami w Hondzie Civic

Na krakowskim Prokocimiu Adam i Tomek zajmują się naprawą Hondy Civic. Klientka zgłosiła, że w samochodzie nie działają biegi. Mechanicy stwierdzą, że w Hondzie do wymiany jest sprzęgło, ale naprawa musi odbyć się w warsztacie. Ostatecznie zdecydują się wyłącznie na doraźną naprawę na miejscu, czyli wymianę wysprzęglika.   

Mobilni mechanicy. Akumulator w Toyocie Corolli

Mirek i Patryk dostaną wezwanie do Toyoty Corolli. Właściciel samochodu po wyjściu z pracy nie może ruszyć samochodem, bo wyświetla mu się kontrolka akumulatora. Okaże się, że problem dotyczy paska alternatora. Oprócz tego pod maską zauważalny jest wyciek oleju, a mężczyzna spieszy się, by odebrać dziecko z korepetycji.    

Mobilni mechanicy. Kontrolka oleju w Skodzie Octavii

Łukasz wraz z Pawłem na bulwarach śląskich w Szczecinie będą naprawiać Skodę Octavię. W samochodzie zaświeciła się czerwona kontrolka oleju. Powodem jest prawdopodobnie uszkodzony czujnik ciśnienia oleju. Po wymianie części i jeździe próbnej samochód dalej nie działa tak, jak powinien. Problem okazuje się być o wiele bardziej skomplikowany – do wymiany są także łożysko i przegub.  

Mobilni mechanicy - seria 6, odcinek 7
vlcsnap-2024-04-02-14h53m13s245
vlcsnap-2024-04-02-14h53m17s753
vlcsnap-2024-04-02-14h53m29s005
vlcsnap-2024-04-02-14h53m37s016
+9
Zobacz galerię

Mobilni mechanicy - seria 7. Kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Mobilnych mechaników" będą pojawiać się w niedziele o 15:30. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 20:00 i w czwartki o 19:00.

Mobilni mechanicy - seria 7. O programie

Dym wylatujący spod maski samochodu, to alegoria tego, co zobaczymy w siódmym sezonie „Mobilnych Mechaników”. W tej serii będziemy obserwować przy pracy trzy pary fachowców, którzy nie boją się żadnego wyzwania. Będą oni musieli zmierzyć się nie tylko z zaskakującymi usterkami najróżniejszych pojazdów, ale również zmiennymi nastrojami i wymaganiami spieszących się klientów.

W kolejnym sezonie programu pokażemy, jak mobilna mechanika wygląda od kuchni. Każda usterka, każda naprawa, każdy pojazd i każdy kierowca to zupełnie inna historia. Jednym wypadki przydarzają się nagle, inni pożyczają już zepsuty samochód, a jeszcze inni nieświadomie sami go psują. Nasi mechanicy jednak nie zawodzą nigdy i nie odmawiają pomocy, choć ta pomoc może wiązać się z dużym ryzykiem. 

Nasi mechanicy w siódmej serii zmierzą się między innymi z usterką wycieraczek w wysłużonym kamperze Fiat Ducato, zbadają powody nie odpalania popularnego modelu BMW, a także pełni obaw przystąpią do naprawy pewnego mikrosamochodu.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości