Zawodowi handlarze. S klasa razy dwa i Berlingo ze Szwajcarii

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 6
Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 6
Już w niedzielę 7 kwietnia o 14:00 na antenie TVN Turbo wyemitujemy szósty odcinek 15. serii "Zawodowych handlarzy". Przekonamy się, ile można zarobić na dwóch Mercedesach klasy S oraz Citroenie Berlingo.

Zawodowi handlarze. S klasa AMG z V8

Odwiedzimy Roberta i “Wąskiego”, którzy będą mieli okazję posłuchać brzmienia rasowego silnika V8 – ten znajduje się pod maską Mercedesa S63 AMG z 2018 roku. Auto ma moc 750 koni mechanicznych i jak dotąd przejechało 54 tysiące kilometrów.

Zawodowi handlarze. Citroen Berlingo w Szwajcarii

Będziemy też towarzyszyć Jackowi podczas kolejnych negocjacji w Szwajcarii – tym razem jego uwagę zwróci dwunastoletni Citroen Berlingo. Auto ma pod maską silnik o pojemności 1,6 litra i mocy 110 koni mechanicznych, a jego przebieg wynosi 270 tysięcy kilometrów.

Zawodowi handlarze. Uszkodzona S klasa w komisie

Nie zabraknie też wizyty w łódzkim komisie – tam przekonamy się, czy uszkodzenie Mercedesa S400D z 2017 roku odstraszy Jacka i Mariusza. Niemiecką limuzynę napędza silnik o pojemności 3 litrów i mocy 330 koni mechanicznych. Do tej pory samochód pokonał 39 tysięcy kilometrów. 

Zawodowi handlarze - seria 15. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zawodowych handlarzy" będą pojawiać się w niedziele o 14:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 22:20 i w czwartki o 20:30.

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 6
ZH_15_06_AMG 20
ZH_15_06_AMG 30
ZH_15_06_AMG0
ZH_15_06_Merol 20
+6
Zobacz galerię

Zawodowi handlarze - seria 15. O programie

Rynek samochodów używanych przeżywa transformacje, zmieniają się oczekiwania i przyzwyczajenia klientów. W samochodowym chaosie jak zawsze pomogą odnaleźć się bohaterowie Zawodowych Handlarzy. W programie znajdą się prawdziwe historie ukazujące z bliska pracę firm handlujących samochodami.   

W piętnastym sezonie będziemy regularnie zaglądać do Roberta i “Wąskiego” ze Stradale Classics, którzy – tu nie ma zaskoczenia – będą się zajmować samochodami rzadkimi, trudno dostępnymi, oraz, co za tym idzie, niedostępnymi na każdą kieszeń. Sprawdzimy też, co słychać w łódzkim komisie “Orzeł” – tam tradycyjnie będą zaglądać klienci szukający dobrych okazji. Zajrzymy też do Jacka, który wybierze się w kolejną podróż do Szwajcarii. Tym razem jednak jego celem będą francuskojęzyczne kantony tego urokliwego kraju, więc nasz handlarz będzie miał okazję ponegocjować w nowym dla siebie języku. Będziemy też śledzić poczynania Olafa, który standardowo będzie miał dla swoich klientów ciekawe samochody z USA.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości