Mobilni mechanicy. Tylna oś w Yeti, olej w koparce i szarpanie Transita

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 5
Już w niedzielę 31 marca o 15:30 pokażemy kolejny odcinek "Mobilnych mechaników". Fachowcy będą musieli zmierzyć się z usterkami trzech pojazdów: Skody Yeti, Fiata Hitachi i Forda Transita.

Mobilni mechanicy. Problem z osią w Yeti

Przy krakowskich Bagrach Adam i Tomek zajmą się naprawą Skody Yeti. Kierująca pojazdem zgłosiła problem z tylną osią. Kobieta jest z Zakopanego i jeszcze samego dnia musi wrócić do domu, a drogi są zasypane śniegiem. Po diagnozie okaże się, że problemem nie jest elektryka, a mechanika, co jeszcze bardziej komplikuje naprawę.  

Mobilni mechanicy. Fiat Hitachi nie chce ruszyć

Mirek wraz z Patrykiem będą naprawiać starą koparkę – Fiata Hitachi. Pojazd nie może ruszyć. Oprócz tego wyjdzie na jaw, że wycieka z niej olej z powodu uszkodzenia węża hydraulicznego. W maszynie nie działają też biegi. Największym problemem jednak okaże się być pompa, której cena przekracza wartość samej koparki… 

Mobilni mechanicy. Transit szarpie

W Szczecinie Łukasz i Paweł dostaną zgłoszenie do uszkodzonego Forda Transita. Kierujący pojazdem zgłasza szarpanie samochodu i trudności z jazdą. Diagnoza komputerowa wykaże problem z EGR, czyli zaworem recyrkulacji spalin. Kierowca spieszy się, żeby dowieźć towar. 

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 5
vlcsnap-2024-03-25-10h53m41s966
vlcsnap-2024-03-25-10h53m46s755
vlcsnap-2024-03-25-10h53m52s241
vlcsnap-2024-03-25-10h53m56s382
+13
Zobacz galerię

Mobilni mechanicy - seria 7. Kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Mobilnych mechaników" będą pojawiać się w niedziele o 15:30. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 20:00 i w czwartki o 19:00.

Mobilni mechanicy - seria 7. O programie

Dym wylatujący spod maski samochodu, to alegoria tego, co zobaczymy w siódmym sezonie „Mobilnych Mechaników”. W tej serii będziemy obserwować przy pracy trzy pary fachowców, którzy nie boją się żadnego wyzwania. Będą oni musieli zmierzyć się nie tylko z zaskakującymi usterkami najróżniejszych pojazdów, ale również zmiennymi nastrojami i wymaganiami spieszących się klientów.

W kolejnym sezonie programu pokażemy, jak mobilna mechanika wygląda od kuchni. Każda usterka, każda naprawa, każdy pojazd i każdy kierowca to zupełnie inna historia. Jednym wypadki przydarzają się nagle, inni pożyczają już zepsuty samochód, a jeszcze inni nieświadomie sami go psują. Nasi mechanicy jednak nie zawodzą nigdy i nie odmawiają pomocy, choć ta pomoc może wiązać się z dużym ryzykiem. 

Nasi mechanicy w siódmej serii zmierzą się między innymi z usterką wycieraczek w wysłużonym kamperze Fiat Ducato, zbadają powody nie odpalania popularnego modelu BMW, a także pełni obaw przystąpią do naprawy pewnego mikrosamochodu.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości