Zawodowi handlarze. Audi S8 i dwa Mercedesy

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 5
Już w niedzielę 31 marca o 14:00 na antenie TVN Turbo wyemitujemy piąty odcinek 15. serii "Zawodowych handlarzy". Przekonamy się, ile można zarobić na Audi S8 oraz Mercedesach klasy E i S.

Zawodowi handlarze. Jacek w Szwajcarii chce kupić Audi

Będziemy towarzyszyć Jackowi podczas jego podróży po Szwajcarii – tym razem jego uwagę zwróci Audi S8. Ten konkretny egzemplarz jest przedstawicielem generacji B2 i opuścił fabrykę w 2001 roku, a pod jego maską znajduje się silnik o pojemności 4,2 litra i mocy 360 koni mechanicznych.

Zawodowi handlarze. Klasa S z niewielkim przebiegiem

Odwiedzimy też Roberta i “Wąskiego”, którzy ocenią stan Mercedesa klasy S. Napędza go silnik o mocy 429 koni mechanicznych i pojemności 3 litrów. Samochód charakteryzuje się niewielkim przebiegiem wynoszącym 23 tysiące kilometrów.

Zawodowi handlarze. Klasa E w łódzkim komisie

Sprawdzimy też, co słychać w łódzkim komisie – tam Jacek będzie negocjował z klientem sprzedaż Mercedesa klasy E w wersji coupe. Pod jego maską znajduje się silnik o pojemności 2 litrów, który generuje moc niespełna 200 koni mechanicznych.

Zawodowi handlarze - seria 15. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zawodowych handlarzy" będą pojawiać się w niedziele o 14:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 22:20 i w czwartki o 20:30.

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 5
ZH_S_15_ODC_05 rekolaudacja
ZH_S_15_ODC_05 rekolaudacja
ZH_S_15_ODC_05 rekolaudacja
ZH_S_15_ODC_05 rekolaudacja
+8
Zobacz galerię

Zawodowi handlarze - seria 15. O programie

Rynek samochodów używanych przeżywa transformacje, zmieniają się oczekiwania i przyzwyczajenia klientów. W samochodowym chaosie jak zawsze pomogą odnaleźć się bohaterowie Zawodowych Handlarzy. W programie znajdą się prawdziwe historie ukazujące z bliska pracę firm handlujących samochodami.   

W piętnastym sezonie będziemy regularnie zaglądać do Roberta i “Wąskiego” ze Stradale Classics, którzy – tu nie ma zaskoczenia – będą się zajmować samochodami rzadkimi, trudno dostępnymi, oraz, co za tym idzie, niedostępnymi na każdą kieszeń. Sprawdzimy też, co słychać w łódzkim komisie “Orzeł” – tam tradycyjnie będą zaglądać klienci szukający dobrych okazji. Zajrzymy też do Jacka, który wybierze się w kolejną podróż do Szwajcarii. Tym razem jednak jego celem będą francuskojęzyczne kantony tego urokliwego kraju, więc nasz handlarz będzie miał okazję ponegocjować w nowym dla siebie języku. Będziemy też śledzić poczynania Olafa, który standardowo będzie miał dla swoich klientów ciekawe samochody z USA.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości