Majówkowe promocje na stacjach paliw. Gdzie zatankować taniej? 

Stacja benzynowa
Stacja benzynowa
Źródło: Pixabay
Największe sieci paliwowe w Polsce postanowiły zaoferować swoim klientom promocje z okazji zbliżającej się majówki. Na których stacjach będzie można zatankować taniej i jakie warunki trzeba będzie spełnić, żeby skorzystać z promocji? 

Ceny paliw na stacjach w ciągu ostatnich kilku miesięcy zdecydowanie nie rozpieszczają kierowców. Właściciele sieci paliwowych doskonale zdają sobie z tego sprawę i od czasu do czasu oferują swoim klientom promocje, w ramach których można zatankować benzynę lub olej napędowy taniej. 

Orlen oferuję promocję do 40 groszy na litrze 

Jako pierwszy ze swoją propozycją dla kierowców wyszedł Orlen. Każdy uczestnik programu lojalnościowego Vitay będzie mógł zatankować benzynę lub olej napędowy z rabatem w wysokości 30 groszy na litrze. Dodatkowo ci, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny, uzyskają dodatkową zniżkę 10 groszy na litrze. Promocja obowiązuje od 26 kwietnia do 5 maja 2024 r. Należy przy tym pamiętać o tym, że maksymalna kwota rabatu w ramach jednego tankowania wyniesie 15 lub 20 zł. Orlen dodał, że zniżki przygotowano także dla właścicieli pojazdów elektrycznych. Za każde ładowanie samochodu na stacjach, a także w punktach ładowania Energi, będzie można otrzymać 10-procentowy rabat. W tym przypadku rabat będzie dostępny od 1 maja do 5 maja, do godz. 23:59. 

BP z ofertą rabatu 30 groszy na litrze 

Swoją propozycję dla kierowców przedstawiła też sieć BP. W jej ramach będzie można zatankować benzynę lub diesla taniej o 30 groszy oraz LPG taniej o 10 groszy na litrze. Dotyczy to zarówno standardowych paliw, jak i tych premium. Promocja obejmuje dni od 27 kwietnia do 4 maja, ale będzie można z niej skorzystać tylko podczas jednego tankowania w limicie do 50 litrów – po jego przekroczeniu pozostała część tankowania będzie rozliczana po regularnej cenie. 

Circle K – 30 groszy na benzynę i olej napędowy, 10 groszy na LPG 

Podobne warunki do opisanych wyżej oferuje swoim klientom Circle K. W tym przypadku promocja potrwa od 30 kwietnia do 5 maja, a wysokość zniżki to 30 groszy dla benzyny i oleju napędowego oraz 10 groszy dla LPG. Warunkiem skorzystania z promocji jest zatankowanie minimum 20 litrów paliwa z kartą lojalnościową, a limit tankowania wynosi 50 litrów.  

Moya z ofertą 20 groszy na litrze 

Klienci stacji Moya będą mogli skorzystać z urodzinowej promocji, która startuje 26 kwietnia i kończy się 5 maja. W jej przypadku warunki są nieco inne. Przy zakupie dowolnego hot doga lub kawy będą mogli zatankować do 20 groszy taniej za 1 litr paliwa lub LPG. Dodatkowy warunek to posiadanie aplikacji Super Moya. 

MOL z trzema kuponami promocyjnymi 

Majówkowa promocja na stacjach sieci MOL zakłada skorzystanie z trzech kuponów promocyjnych: 35 groszy na litrze na paliwo premium marki EVO Plus,15 groszy na litrze na paliwo EVO Plus oraz 10 groszy na paliwa standardowe i LPG. Każdy z kuponów pozwala na zatankowanie w promocyjnej cenie do 100 litrów. Okres promocyjny potrwa od 16 kwietnia do 5 maja. 

Zobacz także:

Autor: MM

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Pixabay

podziel się:

Pozostałe wiadomości