Zakup kontrolowany. Rodzinny za 30 tysięcy złotych

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 9
Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 9
Już w niedzielę 28 kwietnia o 13:00 zapraszamy na kolejny odcinek "Zakupu kontrolowanego". Adam Kornacki wraz z ekipą poszuka auta dla Kacpra, który chce kupić rodzinny samochód za 30 tysięcy złotych.

Zakup kontrolowany – seria 37, odcinek 9. Kogo zobaczymy w programie?

Bohaterem tego odcinka będzie Kacper z Lublina. Zgłosił się do nas, ponieważ chce kupić auto, którym będzie mógł jeździć razem z rodziną. Zależy mu na tym, aby samochód był wygodny i przestronny. Jego budżet na realizację tego celu może przeznaczyć około 30 tysięcy złotych.

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 9
ZK_37_odc_09_01
ZK_37_odc_09_02
ZK_37_odc_09_03
ZK_37_odc_09_04
+4
Zobacz galerię

Zakup kontrolowany. Samochód rodzinny za 30 tysięcy złotych

Adam Kornacki wraz z ekipą będzie miał dla niego cztery propozycje. Pierwszą z nich będzie Opel Zafira z 2012 roku z silnikiem benzynowym o pojemności 1,8 litra i mocy 140 koni mechanicznych. Potem Kacper przejedzie się Oplem Astrą kombi z 2011 roku (benzyna 1,4 litra, 100 koni mechanicznych) i o trzy lata młodszą Dacią Sandero z benzynowym 0,9 o mocy 90 koni mechanicznych. Ostatnią propozycją będzie Toyota Corolla Verso z 2008 roku.

Zakup kontrolowany - seria 37. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zakupu kontrolowanego" będą pojawiać się w niedziele o 13:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 18:15 i w piątki o 20:00.

Zakup kontrolowany - o programie

Poszukiwania używanego samochodu nigdy nie były łatwym zadaniem, ale w ostatnim czasie rynek zmienił się na tyle, że znalezienie właściwego samochodu w dobrej cenie stało się jeszcze trudniejsze. Na szczęście jest człowiek, który wraz ze swoją ekipą motoryzacyjnych detektywów pomaga doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału - Adam Kornacki już po raz trzydziesty siódmy zaprasza do programu, w którym pomagamy widzom w wyborze wymarzonego auta. 

W tej serii tradycyjnie będziemy szukać samochodów w różnych rozmiarach i budżetach. Pojawią się zarówno przedstawiciele popularnego segmentu kompaktów nie kosztujący więcej niż 50 tysięcy złotych, jak i niewiele (bo zaledwie o 5 tysięcy złotych droższe) SUV-y. Ekipa Adama Kornackiego pomoże też w poszukiwaniach rodzinnego kombi oraz niewielkiego auta do miasta, a także popuści wodze fantazji przy wyborze mocniejszego samochodu z wyższej półki.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości