Mobilni mechanicy. Stukanie w Volvo, ręczny w Alfie Romeo i alternator w strażackim Żuku

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 9
Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 9
Już w niedzielę 28 kwietnia o 15:30 pokażemy kolejny odcinek "Mobilnych mechaników". Fachowcy będą musieli zmierzyć się z usterkami trzech pojazdów: Volvo S60, Alfy Romeo GT i strażackiego Żuka.

Mobilni mechanicy. Stukanie w zawieszeniu Volvo S60

Adam i Tomek w podkrakowskich Przebieczanach będą naprawiać Volvo S60. Kierowca usłyszał stukanie w zawieszeniu z przodu auta i boi się dalej jechać, a przed nim jeszcze długa trasa. Okaże się, że sworzeń w lewym przednim kole nie działa tak, jak powinien. 

Mobilni mechanicy. Linka hamulca ręcznego w Alfie Romeo GT

Mirek wraz z Patrykiem zajmą się naprawą Alfy Romeo GT. Właściciel samochodu zgłosił, że strzeliła linka hamulca ręcznego, a on jest w drodze na oględziny samochodu z jego przyszłym kupcem. Szybko okaże się, że linka to nie jedyna usterka, którą trzeba się zająć. Kierowca ma mało czasu. 

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 9
vlcsnap-2024-04-25-08h29m07s293
vlcsnap-2024-04-25-08h29m17s491
vlcsnap-2024-04-25-08h29m21s446
vlcsnap-2024-04-25-08h29m24s174
+8
Zobacz galerię

Mobilni mechanicy. Dziwne dźwięki w Żuku A15B

Łukasz i Paweł dostaną zgłoszenie do starego strażackiego wozu – Żuka A15B. Właściciel szykuje się do zlotu zabytkowych pojazdów w Stargardzie. Dostrzegł, że samochód wydaje specyficzne dźwięki. Mechanicy od razu po odpaleniu zdiagnozują, że problem jest z alternatorem. 

Mobilni mechanicy - seria 7. Kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Mobilnych mechaników" będą pojawiać się w niedziele o 15:30. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 20:00 i w czwartki o 19:00.

Mobilni mechanicy - seria 7. O programie

Dym wylatujący spod maski samochodu, to alegoria tego, co zobaczymy w siódmym sezonie „Mobilnych Mechaników”. W tej serii będziemy obserwować przy pracy trzy pary fachowców, którzy nie boją się żadnego wyzwania. Będą oni musieli zmierzyć się nie tylko z zaskakującymi usterkami najróżniejszych pojazdów, ale również zmiennymi nastrojami i wymaganiami spieszących się klientów.

W kolejnym sezonie programu pokażemy, jak mobilna mechanika wygląda od kuchni. Każda usterka, każda naprawa, każdy pojazd i każdy kierowca to zupełnie inna historia. Jednym wypadki przydarzają się nagle, inni pożyczają już zepsuty samochód, a jeszcze inni nieświadomie sami go psują. Nasi mechanicy jednak nie zawodzą nigdy i nie odmawiają pomocy, choć ta pomoc może wiązać się z dużym ryzykiem. 

Nasi mechanicy w siódmej serii zmierzą się między innymi z usterką wycieraczek w wysłużonym kamperze Fiat Ducato, zbadają powody nie odpalania popularnego modelu BMW, a także pełni obaw przystąpią do naprawy pewnego mikrosamochodu.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości