Jeździć, obserwować. Czujniki w Panamerze, uszkodzone Gallardo i przeguby w serii 7

Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 9
Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 9
Już w niedzielę 28 kwietnia o 16:15 zapraszamy na "Jeździć, obserwować". Tradycyjnie zajrzymy z kamerami do trzech warsztatów: EKG Autoserwis, M&M Cars i JCD Cars&Care.

Jeździć, obserwować. X3 i Panamera w EKG Autoserwis

W EKG Krzysiek zacznie dzień od przedzakupowego sprawdzenia BMW X3 – pokaże krok po kroku, na co powinno się zwrócić uwagę. Później zajmie się Porsche Panamerą – właściciel narzeka na źle działające czujniki parkowania. 

Jeździć, obserwować. Gallardo Spyder i Porsche 911 w JCD Cars&Care

W JCD Cars&Care dwóch Marcinów pojedzie na oględziny uszkodzonego Lamborghini Gallardo Spyder. Okaże się, że samochód został uszkodzony przez ciężarówkę jeszcze w USA. Chłopaki jednak widzą jego potencjał i zdecydują się go przyjąć na warsztat, choć jego naprawa z pewnością będzie trudna i kosztowna. Później zajmą się najnowszym Porsche 911 i na jego przykładzie zaprezentują, jakim ryzykiem jest obarczone kupno samochodu w internecie. 

Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 9
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_09
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_09
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_09
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_09
+11
Zobacz galerię

Jeździć, obserwować. BMW serii 7 i Z4 w M&M Cars

W M&M Cars chłopaki zaczną dzień od prac przy BMW serii 7, w którym właściciel narzekał na strzelający przegub – okaże się, że do wymiany są oba z nich. Później Łukasz będzie sprawdzał BMW Z4 z hałasującą skrzynią biegów. Mechanicy będą też pracować przy BMW serii 5 – właściciel poskarżył się na dziwne wibracje przy wyłączaniu silnika. 

Jeździć, obserwować - seria 3. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Jeździć, obserwować" będą pojawiać się w niedziele o 16:15. Powtórki obejrzycie we wtorki o 19:15 i w czwartki o 18:15.

Jeździć, obserwować - o programie

W Polsce nie brakuje uczciwych warsztatów samochodowych. W 3. serii programu „Jeździć, obserwować” zajrzymy z kamerami do trzech z nich. Pokażemy rzetelnych fachowców, dla których praca jest prawdziwą pasją – dowiemy się, jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed nimi wymagający klienci. Nasi mechanicy przedstawią nie tylko jak naprawiają usterki, ale także dadzą wskazówki jak im zapobiec.

W 3. sezonie odwiedzimy z kamerami dwa warsztaty, których pracownicy zdobyli uznanie widzów w debiutanckiej serii. Pierwszy z nich to M&M Cars z Poręby, prowadzony przez specjalizujących się przede wszystkim w BMW Łukasza i Grześka. Regularnie będziemy też zaglądać do EKG spod Poznania – tu mechanicy pracują przede wszystkim z autami premium, ze szczególnym naciskiem na Audi. Nowością w programie będzie JCD Cars&Care spod Warszawy – warsztat specjalizujący się w pracach blacharsko-lakierniczych z użyciem najnowszych technologii zgodnie z założeniami producenta danego samochodu.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości