Zawodowi handlarze. Qashqai, ML i Golf

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 9
Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 9
Już w niedzielę 28 kwietnia o 14:00 na antenie TVN Turbo wyemitujemy dziewiąty odcinek 15. serii "Zawodowych handlarzy". Przekonamy się, ile można zarobić na Nissanie Qashqaiu, Mercedesie ML i Volkswagenie Golfie.

Zawodowi handlarze. Nissan od Olafa

Olaf z Częstochowy zaprezentuje klientce Nissana Qashqaia. Samochód opuścił fabrykę w 2018 roku i do tej pory pokonał 106 tysięcy kilometrów.

Zawodowi handlarze. Jacek sprzedaje Mercedesa

Jacek spróbuje zarobić na Mercedesie, a konkretnie na modelu ML z 2007 roku z 5,5-litrowym silnikiem, który jak dotąd przejechał 136 tysięcy kilometrów.

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 9
ZH_15_09_EMISJA
ZH_15_09_EMISJA
ZH_15_09_EMISJA
ZH_15_09_EMISJA
+4
Zobacz galerię

Zawodowi handlarze. Golf w komisie

Zajrzymy też do łódzkiego komisu, gdzie nowych właścicieli znajdzie Volkswagen Golf z 2015 roku. 

Zawodowi handlarze - seria 15. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zawodowych handlarzy" będą pojawiać się w niedziele o 14:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 22:20 i w czwartki o 20:30.

Zawodowi handlarze - seria 15. O programie

Rynek samochodów używanych przeżywa transformacje, zmieniają się oczekiwania i przyzwyczajenia klientów. W samochodowym chaosie jak zawsze pomogą odnaleźć się bohaterowie Zawodowych Handlarzy. W programie znajdą się prawdziwe historie ukazujące z bliska pracę firm handlujących samochodami.   

W piętnastym sezonie będziemy regularnie zaglądać do Roberta i “Wąskiego” ze Stradale Classics, którzy – tu nie ma zaskoczenia – będą się zajmować samochodami rzadkimi, trudno dostępnymi, oraz, co za tym idzie, niedostępnymi na każdą kieszeń. Sprawdzimy też, co słychać w łódzkim komisie “Orzeł” – tam tradycyjnie będą zaglądać klienci szukający dobrych okazji. Zajrzymy też do Jacka, który wybierze się w kolejną podróż do Szwajcarii. Tym razem jednak jego celem będą francuskojęzyczne kantony tego urokliwego kraju, więc nasz handlarz będzie miał okazję ponegocjować w nowym dla siebie języku. Będziemy też śledzić poczynania Olafa, który standardowo będzie miał dla swoich klientów ciekawe samochody z USA.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości