Zawodowi handlarze. Suzuki Jimny-G klasa i dwa Peugeoty: Boxer i 308

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 11
Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 11
Już w niedzielę 12 maja o 14:00 na antenie TVN Turbo wyemitujemy jedenasty odcinek 15. serii "Zawodowych handlarzy". Przekonamy się, ile można zarobić na Suzuki Jimny, Peugeocie Boxerze i Peugeocie 308.

Zawodowi handlarze. Suzuki Jimny u Roberta i "Wąskiego"

Odwiedzimy Roberta i “Wąskiego”, którzy przyjrzą się z bliska interesującemu pojazdowi - będzie to Suzuki Jimny w pakiecie stylistycznym, którzy upodobnia je do Mercedesa klasy G. Samochód został wyprodukowany w 2022 r., a napędza go silnik o mocy 102 koni mechanicznych i pojemności 1,5 litra.

Zawodowi handlarze. Jacek sprzedaje Peugeota Boxera

Jacek pod Garwolinem zaprezentuje klientowi dostawczaka w postaci Peugeota Boxera z 2014 r. z silnikiem Diesla o pojemności 2,2 litra.

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 11
ZH_S_15_ODC_11 - EMISJA
ZH_S_15_ODC_11 - EMISJA
ZH_S_15_ODC_11 - EMISJA
ZH_S_15_ODC_11 - EMISJA
+8
Zobacz galerię

Zawodowi handlarze. Peugeot 308 w łódzkim komisie

Jacek w łódzkim komisie doświadczy twardych negocjacji w sprawie Peugeota 308. Samochód opuścił fabrykę w 2018 roku, a pod maską ma silnik o pojemności 1,6 litra, który generuje moc 205 koni mechanicznych. 

Zawodowi handlarze - seria 15. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zawodowych handlarzy" będą pojawiać się w niedziele o 14:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 22:20 i w czwartki o 20:30.

Zawodowi handlarze - seria 15. O programie

Rynek samochodów używanych przeżywa transformacje, zmieniają się oczekiwania i przyzwyczajenia klientów. W samochodowym chaosie jak zawsze pomogą odnaleźć się bohaterowie Zawodowych Handlarzy. W programie znajdą się prawdziwe historie ukazujące z bliska pracę firm handlujących samochodami.   

W piętnastym sezonie będziemy regularnie zaglądać do Roberta i “Wąskiego” ze Stradale Classics, którzy – tu nie ma zaskoczenia – będą się zajmować samochodami rzadkimi, trudno dostępnymi, oraz, co za tym idzie, niedostępnymi na każdą kieszeń. Sprawdzimy też, co słychać w łódzkim komisie “Orzeł” – tam tradycyjnie będą zaglądać klienci szukający dobrych okazji. Zajrzymy też do Jacka, który wybierze się w kolejną podróż do Szwajcarii. Tym razem jednak jego celem będą francuskojęzyczne kantony tego urokliwego kraju, więc nasz handlarz będzie miał okazję ponegocjować w nowym dla siebie języku. Będziemy też śledzić poczynania Olafa, który standardowo będzie miał dla swoich klientów ciekawe samochody z USA.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości