Zakup kontrolowany. Sportowy do 300 tysięcy

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 11
Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 11
Już w niedzielę 12 maja o 13:00 zapraszamy na kolejny odcinek "Zakupu kontrolowanego". Adam Kornacki wraz z ekipą poszuka auta dla Jakuba, który chce kupić samochód zapewniający adrenalinę do 300 tysięcy złotych.

Zakup kontrolowany – seria 37, odcinek 11. Kogo zobaczymy w programie?

Bohaterem tego odcinka “Zakupu kontrolowanego” będzie kierowca rajdowy Jakub Brzeziński. Popularny Colin zgłosił się do nas, bo chce kupić samochód, który podczas jazdy zapewnia dużo adrenaliny. Ma być mocny i szybki, bo Colin chce go wykorzystywać podczas prowadzonych przez siebie szkoleń. Jego budżet na realizację tego celu wynosi 300 tysięcy złotych.

Zakup kontrolowany. Sportowy samochód do 300 tysięcy złotych

Adam Kornacki wraz z ekipą będą mieli okazję popuścić wodze fantazji i zaprezentować naszemu bohaterowi cztery naprawdę zróżnicowane propozycje - każda z nich będzie nówką prosto z salonu. Pierwsza Audi RS3 z silnikiem o mocy aż 400 koni mechanicznych, następnie Colin przesiądzie się do Alpine 110S oraz do Toyoty Yaris GR. Na koniec przekona się, ile frajdy z jazdy daje Can-Am Maverick R X RS.

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 11
ZK_37_odc_11_01
ZK_37_odc_11_02
ZK_37_odc_11_03
ZK_37_odc_11_04
+6
Zobacz galerię

Zakup kontrolowany - seria 37. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zakupu kontrolowanego" będą pojawiać się w niedziele o 13:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 18:15 i w piątki o 20:00.

Zakup kontrolowany - o programie

Poszukiwania używanego samochodu nigdy nie były łatwym zadaniem, ale w ostatnim czasie rynek zmienił się na tyle, że znalezienie właściwego samochodu w dobrej cenie stało się jeszcze trudniejsze. Na szczęście jest człowiek, który wraz ze swoją ekipą motoryzacyjnych detektywów pomaga doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału - Adam Kornacki już po raz trzydziesty siódmy zaprasza do programu, w którym pomagamy widzom w wyborze wymarzonego auta. 

W tej serii tradycyjnie będziemy szukać samochodów w różnych rozmiarach i budżetach. Pojawią się zarówno przedstawiciele popularnego segmentu kompaktów nie kosztujący więcej niż 50 tysięcy złotych, jak i niewiele (bo zaledwie o 5 tysięcy złotych droższe) SUV-y. Ekipa Adama Kornackiego pomoże też w poszukiwaniach rodzinnego kombi oraz niewielkiego auta do miasta, a także popuści wodze fantazji przy wyborze mocniejszego samochodu z wyższej półki.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości