Duda kontra Szafrański. Skanowanie nadwozia i kwestia wydechu

Duda kontra Szafrański - seria 6, odcinek 7
Duda kontra Szafrański - seria 6, odcinek 7
Już w niedzielę 12 maja o 14:45 zapraszamy na kolejny odcinek "Duda kontra Szafrański"! Przekonamy się, co tym razem Grzesiek i Przemek będą robić przy swoich amerykańskich projektach.

Duda kontra Szafrański. Skanowanie nadwozia i składanie silnika

Do Grzegorza Dudy przyjedzie znajomy, który ma zeskanować nadwozie jego pojazdu i zaprojektować nadkola oraz tył auta. Następnie mechanik z Ryglic zacznie składać silnik - pokaże poszczególne elementy, które mają zagwarantować jego wytrzymałość. Później wybierze się po gigantyczny tylny spoiler, który ma nadać jego projektowi wygląd prawdziwego bolidu. 

Duda kontra Szafrański. Wydech i odwiedziny u tapicera

Przemek pojedzie zrobić wydech do swojego dragstera. Na miejscu fachowcy wykonają flansze pod seryjną głowicę i będą spawać układ wydechowy. Następnie przyjdzie czas na odwiedziny u tapicera – co prawda dużo do obszycia nie ma, ale Przemek chce, aby fotel prezentował się efektownie. Mechanik z Warszawy pojedzie też okleić zewnętrzne panele swojego pojazdu. 

Duda kontra Szafrański - seria 6, odcinek 7
DKS 6-7 ZAJAWKA
DKS 6-7 ZAJAWKA
DKS 6-7 ZAJAWKA
DKS 6-7 ZAJAWKA
+8
Zobacz galerię

Duda konta Szafrański - seria 6. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Duda kontra Szafrański" będą pojawiać się w niedziele o 14:45. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 19:15 i w środy o 18:15.

Duda kontra Szafrański - o programie

Grzegorz Duda i Przemek Szafrański już po raz szósty staną do pojedynku, który dla nich samych będzie kolejnym sprawdzianem umiejętności technicznych, wiedzy o motoryzacji oraz kreatywności, a dla wielu widzów swoistym spełnieniem marzeń o pojazdach zza oceanu. 

Tym razem obaj panowie postanowią wziąć na warsztat efekty pracy amerykańskich inżynierów. Każdy z nich sam zdecyduje, jaką bazę z USA wybrać i jaki kształt finalnie jej nadać. Grzesiek i Przemek będą mogli przeznaczyć na swoje projekty po 84 tysięcy złotych (ewentualnie dokładając coś od siebie). Podobnie jak poprzednim razem, czeka nas dziesięć emocjonujących tygodni!  

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości