Automaniak. Kickster nowym prowadzącym!

Kickster nowym prowadzącym "Automaniaka"
Kickster nowym prowadzącym "Automaniaka"
Sebastian “Kickster” Kraszewski dołączy do Adama Kornackiego i Patryka Mikiciuka w 29. serii “Automaniaka”. Premiera programu została zaplanowana na jesień 2024 roku.

Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego sezonu “Automaniaka”. Ten najdłużej emitowany program motoryzacyjny w Polsce powróci w nowej odsłonie. W poprzedniej serii w każdym odcinku oprócz etatowych prowadzących, czyli Adama Kornackiego i Patryka Mikiciuka, pojawiali się goście specjalni. Jednym z nich był Sebastian Kraszewski, bardziej znany jako Kickster – twórca jednego z najpopularniejszych kanałów poświęconych motoryzacji na YouTube. Teraz dołącza on do ekipy na stałe.  

Kickster podzielił się tą informacją prosto z planu pierwszego odcinka 29. serii “Automaniaka”. 

Kim jest Sebastian “Kickster” Kraszewski? 

Kickster to jeden z najpopularniejszych motoryzacyjnych youtuberów w Polsce. Swój pierwszy kanał założył w kwietniu 2008 roku, a obecnie jest on subskrybowany przez ponad 312 tysięcy użytkowników. Na drugim kanale, założonym w grudniu 2015 roku, Kicksterowi udało się zgromadzić już ponad 934 tys. subskrybentów. Oprócz przeprowadzania różnego rodzaju testów samochodów i dzielenia się relacjami z budowania pojazdów zajmuje się też driftem oraz prowadzi własną wypożyczalnię aut. Widzom TVN Turbo jest znany z gościnnych występów w “Automaniaku” oraz “Najlepszych premierach motoryzacyjnych”.

Automaniak. Kto prowadził program w przeszłości? 

Emisja pierwszego odcinka “Automaniaka” odbyła się w maju 1998 roku na antenie TVN. Pierwszymi prowadzącymi byli Tomasz Sianecki i Martyna Wojciechowska. Później miejsce Sianeckiego zajął uznany pilot rajdowy Maciej Wisławski, a następnie dołączył do nich Jarosław Maznas. W 2008 roku prowadzącymi byli wspomniany Maznas, a także Marcin Prokop, Patryk Mikiciuk i Rafał Jemielita. Rok później “Automaniak” zaczął być emitowany na antenie TVN Turbo. W 2012 roku do ekipy dołączył Ben Collins, który wcześniej występował w słynnym “Top Gear” jako tajemniczy kierowca Stig. Od 2019 roku “Automaniaka” prowadzili Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk i Łukasz Bąk, a cztery lata później miejsce ostatniego z wymienionych zajął standuper Rafał Pacześ.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

Źródło: facebook.com/kickstertv

Źródło zdjęcia głównego: https://www.facebook.com/kickstertv

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!