Zawodowi handlarze. Ciężarowe Volvo, Range Rover i mocny Mercedes

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 12
Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 12
Już w niedzielę 19 maja o 14:00 na antenie TVN Turbo wyemitujemy dwunasty odcinek 15. serii "Zawodowych handlarzy". Przekonamy się, ile można zarobić na ciężarówce Volvo, Range Roverze i Mercedesie SL63.

Zawodowi handlarze. Ciężarowe Volvo w łódzkim komisie

Zajrzymy do łódzkiego komisu, w którym Wojtek i Mariusz dokonają oględzin Volvo. Jest to ciężarówka - konkretnie model FM 440 - która opuściła fabrykę w 2008 roku. Samochó jest napędzany silnikiem o pojemności 13 litrów i mocy 440 koni mechanicznych. Do tej pory Volvo przejechało 837 tysięcy kilometrów.

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 12
ZH_S_15_ODC_12 -edl
ZH_S_15_ODC_12 -edl
ZH_S_15_ODC_12 -edl
ZH_S_15_ODC_12 -edl
+7
Zobacz galerię

Zawodowi handlarze. Olaf sprzedaje Range Rovera

Odwiedzimy Olafa pod Częstochową, który będzie chciał sprzedać Range Rovera. Auto zostało wyprodukowane w 2008 roku. Pod maską ma silnik o pojemności 3,6 litra i mocy 271 koni mechanicznych. Jego przebieg wynosi 300 tysięcy kilometrów.

Zawodowi handlarze. Robert i "Wąski" oglądają Mercedesa

Sprawdzimy też, co słychać u Roberta i “Wąskiego” - oni z kolei zaprezentują klientowi Mercedesa SL63 z 2023 roku. Napędza go silnik o mocy 585 koni mechanicznych i pojemności 4 litrów. Do tej pory auto pokonało 6 tysięcy kilometrów. 

Zawodowi handlarze - seria 15. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zawodowych handlarzy" będą pojawiać się w niedziele o 14:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 22:20 i w czwartki o 20:30.

Zawodowi handlarze - seria 15. O programie

Rynek samochodów używanych przeżywa transformacje, zmieniają się oczekiwania i przyzwyczajenia klientów. W samochodowym chaosie jak zawsze pomogą odnaleźć się bohaterowie Zawodowych Handlarzy. W programie znajdą się prawdziwe historie ukazujące z bliska pracę firm handlujących samochodami.   

W piętnastym sezonie będziemy regularnie zaglądać do Roberta i “Wąskiego” ze Stradale Classics, którzy – tu nie ma zaskoczenia – będą się zajmować samochodami rzadkimi, trudno dostępnymi, oraz, co za tym idzie, niedostępnymi na każdą kieszeń. Sprawdzimy też, co słychać w łódzkim komisie “Orzeł” – tam tradycyjnie będą zaglądać klienci szukający dobrych okazji. Zajrzymy też do Jacka, który wybierze się w kolejną podróż do Szwajcarii. Tym razem jednak jego celem będą francuskojęzyczne kantony tego urokliwego kraju, więc nasz handlarz będzie miał okazję ponegocjować w nowym dla siebie języku. Będziemy też śledzić poczynania Olafa, który standardowo będzie miał dla swoich klientów ciekawe samochody z USA.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości