Jeździć, obserwować. Lamborghini Gallardo, Audi Q7 i BMW X5

Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 12
Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 12
Już w niedzielę 19 maja o 16:15 zapraszamy na "Jeździć, obserwować". Tradycyjnie zajrzymy z kamerami do trzech warsztatów: EKG Autoserwis, M&M Cars i JCD Cars&Care.

Jeździć, obserwować. Obce elementy w Lamborghini Gallardo

W JCD Cars&Care chłopaki zajmą się pomarańczowym Lamborghini Gallardo. Będą musieli zdemontować uszkodzone elementy - już na początku okaże się, że auto było naprawiane wcześniej w chałupniczy i nieudolny sposób z użyciem części z innych samochodów. Później mechanicy zajmą się między innymi montażem drzwi. 

Jeździć, obserwować. Problem z zawieszeniem w Audi Q7

W EKG Krzysiek zabierze się za naprawę zawieszenia w Audi Q7. Auto w ostatnim czasie stało się nieprzyjemnie twarde, a mechanik podejrzewa, że winę za to ponoszą czujniki poziomowania. W naprawie pomoże mu jeden z młodych adeptów sztuki mechaniki. Później Krzysiek zajmie się modułem MMI - okaże się, że problemy stwarza radio. 

Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 12
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_12
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_12
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_12
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_12
+13
Zobacz galerię

Jeździć, obserwować. Intercooler w BMW X5

W M&M Cars fachowcy zaczną od naprawy BMW X5. Właściciel podczas przeglądu zauważył niewielki wyciek oleju. Po podniesieniu auta i zdjęciu osłony silnika podejrzenie padnie na intercooler - Łukasz pokaże, jak przy pomocy wieczka od puszki i wentyla samochodowego zdiagnozować usterkę tego elementu samochodu. 

Jeździć, obserwować - seria 3. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Jeździć, obserwować" będą pojawiać się w niedziele o 16:15. Powtórki obejrzycie we wtorki o 19:15 i w czwartki o 18:15.

Jeździć, obserwować - o programie

W Polsce nie brakuje uczciwych warsztatów samochodowych. W 3. serii programu „Jeździć, obserwować” zajrzymy z kamerami do trzech z nich. Pokażemy rzetelnych fachowców, dla których praca jest prawdziwą pasją – dowiemy się, jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed nimi wymagający klienci. Nasi mechanicy przedstawią nie tylko jak naprawiają usterki, ale także dadzą wskazówki jak im zapobiec.

W 3. sezonie odwiedzimy z kamerami dwa warsztaty, których pracownicy zdobyli uznanie widzów w debiutanckiej serii. Pierwszy z nich to M&M Cars z Poręby, prowadzony przez specjalizujących się przede wszystkim w BMW Łukasza i Grześka. Regularnie będziemy też zaglądać do EKG spod Poznania – tu mechanicy pracują przede wszystkim z autami premium, ze szczególnym naciskiem na Audi. Nowością w programie będzie JCD Cars&Care spod Warszawy – warsztat specjalizujący się w pracach blacharsko-lakierniczych z użyciem najnowszych technologii zgodnie z założeniami producenta danego samochodu.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?