Zakup kontrolowany. Crossover do 70 tysięcy

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 12
Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 12
Już w niedzielę 19 maja o 13:00 zapraszamy na kolejny odcinek "Zakupu kontrolowanego". Adam Kornacki wraz z ekipą poszuka auta dla Piotra, który chce kupić crossovera za około 70 tysięcy złotych.

Zakup kontrolowany – seria 37, odcinek 12. Kogo zobaczymy w programie?

Tym razem z “Zakupie kontrolowanym” będziemy gościć Piotra. Piotr zgłosił się do nas, ponieważ chce kupić niewielkiego SUV-a lub crossovera. Jego budżet na realizację tego celu wynosi 70 tysięcy złotych. Jako że rynek tych samochodów w ostatnich latach działa wyjątkowo prężnie, to Adam Kornacki wraz z ekipą zdecydowanie będzie miał w czym wybierać.

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 12
ZK_37_odc_12_01
ZK_37_odc_12_02
ZK_37_odc_12_03
ZK_37_odc_12_04
+5
Zobacz galerię

Zakup kontrolowany. Niewielki SUV lub crossover za 70 tysięcy złotych

Nasz prowadzący zaprezentuje Piotrowi cztery propozycje - każdą z silnikiem benzynowym. Pierwsza z nich to Nissan Qashqai, następnie Piotr przesiądzie się do Hyundaia Kony oraz do Mazdy CX-5. Na koniec przekona się, ile frajdy z jazdy daje Skoda Kamiq.

Zakup kontrolowany - seria 37. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zakupu kontrolowanego" będą pojawiać się w niedziele o 13:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 18:15 i w piątki o 20:00.

Zakup kontrolowany - o programie

Poszukiwania używanego samochodu nigdy nie były łatwym zadaniem, ale w ostatnim czasie rynek zmienił się na tyle, że znalezienie właściwego samochodu w dobrej cenie stało się jeszcze trudniejsze. Na szczęście jest człowiek, który wraz ze swoją ekipą motoryzacyjnych detektywów pomaga doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału - Adam Kornacki już po raz trzydziesty siódmy zaprasza do programu, w którym pomagamy widzom w wyborze wymarzonego auta. 

W tej serii tradycyjnie będziemy szukać samochodów w różnych rozmiarach i budżetach. Pojawią się zarówno przedstawiciele popularnego segmentu kompaktów nie kosztujący więcej niż 50 tysięcy złotych, jak i niewiele (bo zaledwie o 5 tysięcy złotych droższe) SUV-y. Ekipa Adama Kornackiego pomoże też w poszukiwaniach rodzinnego kombi oraz niewielkiego auta do miasta, a także popuści wodze fantazji przy wyborze mocniejszego samochodu z wyższej półki.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości