Mobilni mechanicy. Dymiące koło w ML, buczenie w CRV i pęknięta sprężyna w Passacie

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 12
Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 12
Już w niedzielę 19 maja o 15:30 pokażemy kolejny odcinek "Mobilnych mechaników". Fachowcy będą musieli zmierzyć się z usterkami trzech pojazdów: Mercedesa ML, Hondy CRV i Volkswagena Passata.

Mobilni mechanicy. Dymiące koło w Mercedesie ML

Pod Krakowem Mirek i Patryk zajmą się naprawą Mercedesa ML. Właścicielka samochodu zatrzymała się, by odebrać telefon i zauważyła, że w samochodzie dymi się koło. Kobieta jest aktorką i spieszy się na premierę spektaklu na Śląsku. Po oględzinach mechanicy zauważą, że spaliła się tarcza w kole. To jednak jedna z wielu usterek, a hurtownia części zamyka się za pół godziny.

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 12
vlcsnap-2024-05-13-14h05m05s876
vlcsnap-2024-05-13-14h05m15s785
vlcsnap-2024-05-13-14h05m18s882
vlcsnap-2024-05-13-14h05m24s232
+6
Zobacz galerię

Mobilni mechanicy. Buczenie w Hondzie CRV

Łukasz i Paweł będą naprawiać Hondę CRV. Kierująca pojazdem usłyszała buczenie w samochodzie. Jest dziennikarką i jedzie na umówiony wywiad. Okaże się, że zanieczyścił się czujnik temperatury powietrza i to z niego wydobywał się specyficzny dźwięk. Mechanicy zauważą również awarię świateł w pojeździe.

Mobilni mechanicy. Pęknięta sprężyna w Volkswagenie Passacie

W Krakowie Adam i Tomek dostaną zgłoszenie do Volkswagena Passata. Właścicielka auta uderzyła o coś w trakcie jazdy i boi się dalej jechać. Po demontażu pierwszego koła okaże się, że pękła w nim sprężyna. Z kolejnym kołem wcale nie jest lepiej.

Mobilni mechanicy - seria 7. Kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Mobilnych mechaników" będą pojawiać się w niedziele o 15:30. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 20:00 i w czwartki o 19:00.

Mobilni mechanicy - seria 7. O programie

Dym wylatujący spod maski samochodu, to alegoria tego, co zobaczymy w siódmym sezonie „Mobilnych Mechaników”. W tej serii będziemy obserwować przy pracy trzy pary fachowców, którzy nie boją się żadnego wyzwania. Będą oni musieli zmierzyć się nie tylko z zaskakującymi usterkami najróżniejszych pojazdów, ale również zmiennymi nastrojami i wymaganiami spieszących się klientów.

W kolejnym sezonie programu pokażemy, jak mobilna mechanika wygląda od kuchni. Każda usterka, każda naprawa, każdy pojazd i każdy kierowca to zupełnie inna historia. Jednym wypadki przydarzają się nagle, inni pożyczają już zepsuty samochód, a jeszcze inni nieświadomie sami go psują. Nasi mechanicy jednak nie zawodzą nigdy i nie odmawiają pomocy, choć ta pomoc może wiązać się z dużym ryzykiem. 

Nasi mechanicy w siódmej serii zmierzą się między innymi z usterką wycieraczek w wysłużonym kamperze Fiat Ducato, zbadają powody nie odpalania popularnego modelu BMW, a także pełni obaw przystąpią do naprawy pewnego mikrosamochodu.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości