Gadżet 4.0. Golarka do głowy, antygrawitacyjny nawilżacz, opaska ze słuchawkami i box kempingowy

Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 8
Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 8
Już w niedzielę 19 maja o 17:00 na naszej antenie pojawi się kolejny odcinek drugiej serii programu "Gadżet 4.0". Dawid Andres, Grzegorz Duda, Borys Mańkowski i Dawid Zygmunt ponownie będą testować mniej i bardziej przydatne sprzęty różnych kategorii.

Grzegorz Duda przetestuje możliwości golarki do głowy, której kształt powinien zainteresować przede wszystkim motocyklistów. Dawid Zygmunt sprawdzi, jak działa antygrawitacyjny nawilżacz powietrza, który może też pełnić funkcję lampki nocnej. Borys Mańkowski przekona się, jak ćwiczy się w specjalnej opasce na głowę, która ma wbudowane słuchawki. Dawid Andres sprawdzi natomiast, jak przydatny jest box kempingowy, który zmieści się do bagażnika praktycznie każdego samochodu. We wspólnym materiale Borys Mańkowski i Grzegorz Duda potrenują boks z użyciem specjalnej gumy oraz przetestują profesjonalny wałek do ćwiczeń.

Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 8
GADZET_4
GADZET_4
GADZET_4
GADZET_4
+8
Zobacz galerię

Gadżet 4.0 - seria 2. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Gadżeta 4.0" będą pojawiać się w niedziele o 17:00. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 21:30 i w środy o 20:30.

Gadżet 4.0 - o programie

“Gadżet 4.0” wraca z drugim sezonem Znani z anteny TVN Turbo (choć nie tylko!) fachowcy z różnych dziedzin udowodnią, że na gadżetach znają się jak nikt. Program będzie miał czterech gospodarzy, a każdy z nich będzie zajmował się sprzętami z różnych kategorii. Grzegorz Duda przyjrzy się z bliska gadżetom motoryzacyjnym, Borys Mańkowski weźmie pod lupę urządzenia stworzone z myślą o sporcie i sportowcach, Dawid Andres przetestuje sprzęty z gatunku turystyka/survival, a znany z anteny Eska Rock Dawid Zygmunt weźmie na siebie typową elektronikę. Rowery, sprzęt dla majsterkowiczów, ekwipunek bywalca festiwali, niezbędnik ekologa – w programie zajmiemy się wszystkimi dziedzinami życia i pokażemy, że gadżetów wokół nas nie brakuje – warto więc wiedzieć, które z nich wybrać.  

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości