Gadżet 4.0. Walizka-skuter, dozownik pasty, układanie kubeczków i pokrowce na auto

Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 7
Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 7
Już w niedzielę 12 maja o 17:00 na naszej antenie pojawi się kolejny odcinek drugiej serii programu "Gadżet 4.0". Dawid Andres, Grzegorz Duda, Borys Mańkowski i Dawid Zygmunt ponownie będą testować mniej i bardziej przydatne sprzęty różnych kategorii.

Dawid Andres przetestuje wyjątkową walizkę, która oprócz przechowywania w niej rzeczy pełni też funkcję... pojazdu. Dawid Zygmunt sprawdzi, jak przydatny potrafi być elektryczny dozownik pasty do zębów. Borys Mańkowski będzie układał kubeczki w stosy na czas. Grzegorz Duda natomiast przetestuje pokrowce na przednią szybę samochodu. We wspólnym materiale Dawid Zygmunt i Borys Mańkowski pograją w kilkanaście gier przy specjalnym stole. 

Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 7
GADZET_4
GADZET_4
GADZET_4
GADZET_4
+12
Zobacz galerię

Gadżet 4.0 - seria 2. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Gadżeta 4.0" będą pojawiać się w niedziele o 17:00. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 21:30 i w środy o 20:30.

Gadżet 4.0 - o programie

“Gadżet 4.0” wraca z drugim sezonem Znani z anteny TVN Turbo (choć nie tylko!) fachowcy z różnych dziedzin udowodnią, że na gadżetach znają się jak nikt. Program będzie miał czterech gospodarzy, a każdy z nich będzie zajmował się sprzętami z różnych kategorii. Grzegorz Duda przyjrzy się z bliska gadżetom motoryzacyjnym, Borys Mańkowski weźmie pod lupę urządzenia stworzone z myślą o sporcie i sportowcach, Dawid Andres przetestuje sprzęty z gatunku turystyka/survival, a znany z anteny Eska Rock Dawid Zygmunt weźmie na siebie typową elektronikę. Rowery, sprzęt dla majsterkowiczów, ekwipunek bywalca festiwali, niezbędnik ekologa – w programie zajmiemy się wszystkimi dziedzinami życia i pokażemy, że gadżetów wokół nas nie brakuje – warto więc wiedzieć, które z nich wybrać.  

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości