Gadżet 4.0. Miniaturowa pralka, kostka Rubika z aplikacją, samoprzylepne szwy i inteligentna miarka

Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 5
Gadżet 4.0 - seria 1, odcinek 5
Już w niedzielę 28 kwietnia o 17:00 na naszej antenie pojawi się kolejny odcinek drugiej serii programu "Gadżet 4.0". Dawid Andres, Grzegorz Duda, Borys Mańkowski i Dawid Zygmunt ponownie będą testować mniej i bardziej przydatne sprzęty różnych kategorii.

Dawid Andres przekona się, czy miniaturowa pralka podłączana do gniazda USB jest w stanie skutecznie poradzić sobie z brudnymi ubraniami. Borys Mańkowski sprawdzi, czy inteligentna kostka Rubika z dedykowaną aplikacją jest łatwiejsza do ułożenia od swojego standardowego odpowiednika. Grzegorz Duda upiększy wnętrze samochodu dzięki samoprzylepnym pasom ze wzorem szwów. Dawid Zygmunt natomiast przetestuje inteligentną miarkę od Xiaomi. We wspólnym materiale Dawid Andres i Grzegorz Duda spędzą czas na łonie natury w przyczepie oraz ogrzewanej jurcie. 

Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 5
GADZET_4
GADZET_4
GADZET_4
GADZET_4
+19
Zobacz galerię

Gadżet 4.0 - seria 2. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Gadżeta 4.0" będą pojawiać się w niedziele o 17:00. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 21:30 i w środy o 20:30.

Gadżet 4.0 - o programie

“Gadżet 4.0” wraca z drugim sezonem Znani z anteny TVN Turbo (choć nie tylko!) fachowcy z różnych dziedzin udowodnią, że na gadżetach znają się jak nikt. Program będzie miał czterech gospodarzy, a każdy z nich będzie zajmował się sprzętami z różnych kategorii. Grzegorz Duda przyjrzy się z bliska gadżetom motoryzacyjnym, Borys Mańkowski weźmie pod lupę urządzenia stworzone z myślą o sporcie i sportowcach, Dawid Andres przetestuje sprzęty z gatunku turystyka/survival, a znany z anteny Eska Rock Dawid Zygmunt weźmie na siebie typową elektronikę. Rowery, sprzęt dla majsterkowiczów, ekwipunek bywalca festiwali, niezbędnik ekologa – w programie zajmiemy się wszystkimi dziedzinami życia i pokażemy, że gadżetów wokół nas nie brakuje – warto więc wiedzieć, które z nich wybrać.  

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości