Gadżet 4.0. Masaż głowy, ekstremalny powerbank, szkło na telefon i sposób na płyn do spryskiwaczy

Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 10
Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 10
Już w niedzielę 2 czerwca o 17:00 na naszej antenie pojawi się kolejny odcinek drugiej serii programu "Gadżet 4.0". Dawid Andres, Grzegorz Duda, Borys Mańkowski i Dawid Zygmunt ponownie będą testować mniej i bardziej przydatne sprzęty różnych kategorii.

Borys Mańkowski postanowi sprawdzić, czy masażery do głowy rzeczywiście spełniają swoją rolę i pozwalają się skutecznie zrelaksować - przetestuje mniej i bardziej zaawansowane w działaniu sprzęty. Dawid Zygmunt pokaże gadżet, dzięki któremu zawsze we właściwy sposób nakleicie szkło hartowane na ekran smartfona. Dawid Andres wybierze się do lasu i weźmie ze sobą powerbanka do zadań specjalnych, a także przenośny panel fotowoltaiczny. Grzegorz Duda za pomocą specjalnych tabletek szybko przygotuje płyn do spryskiwaczy. We wspólnym materiale Dawid Zygmunt i Borys Mańkowski potrenują z użyciem różnych sprzętów. 

Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 10
GADZET_4
GADZET_4
GADZET_4
GADZET_4
+11
Zobacz galerię

Gadżet 4.0 - seria 2. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Gadżeta 4.0" będą pojawiać się w niedziele o 17:00. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 21:30 i w środy o 20:30.

Gadżet 4.0 - o programie

“Gadżet 4.0” wraca z drugim sezonem Znani z anteny TVN Turbo (choć nie tylko!) fachowcy z różnych dziedzin udowodnią, że na gadżetach znają się jak nikt. Program będzie miał czterech gospodarzy, a każdy z nich będzie zajmował się sprzętami z różnych kategorii. Grzegorz Duda przyjrzy się z bliska gadżetom motoryzacyjnym, Borys Mańkowski weźmie pod lupę urządzenia stworzone z myślą o sporcie i sportowcach, Dawid Andres przetestuje sprzęty z gatunku turystyka/survival, a znany z anteny Eska Rock Dawid Zygmunt weźmie na siebie typową elektronikę. Rowery, sprzęt dla majsterkowiczów, ekwipunek bywalca festiwali, niezbędnik ekologa – w programie zajmiemy się wszystkimi dziedzinami życia i pokażemy, że gadżetów wokół nas nie brakuje – warto więc wiedzieć, które z nich wybrać.  

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości