Gadżet 4.0. Automatyczne zasłony, worek treningowy, pokrowiec na auto i uchwyt do telefonu

Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 9
Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 9
Już w niedzielę 26 maja o 17:00 na naszej antenie pojawi się kolejny odcinek drugiej serii programu "Gadżet 4.0". Dawid Andres, Grzegorz Duda, Borys Mańkowski i Dawid Zygmunt ponownie będą testować mniej i bardziej przydatne sprzęty różnych kategorii.

Dawid Zygmunt zadba o odpowiedni klimat w sypialni przy pomocy SwitchBota – urządzenia, które umożliwia automatyczną regulację zasłon. Borys Mańkowski potrenuje nieco boks przy użyciu dmuchanego worka treningowego. Grzegorz Duda zabezpieczy Porsche za pomocą specjalnego, dedykowanego temu konkretnemu modelowi pokrowca. Dawid Andres sprawdzi możliwości wieszanego na szyi uchwytu do telefonu, który pozwala na filmowanie i robienie zdjęć z wolnymi rękami. We wspólnym materiale Dawid Zygmunt i Grzegorz Duda przetestują gogle wirtualnej rzeczywistości – Meta Quest 3.

Gadżet 4.0 - seria 2, odcinek 9
GADZET_4
GADZET_4
GADZET_4
GADZET_4
+10
Zobacz galerię

Gadżet 4.0 - seria 2. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Gadżeta 4.0" będą pojawiać się w niedziele o 17:00. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 21:30 i w środy o 20:30.

Gadżet 4.0 - o programie

“Gadżet 4.0” wraca z drugim sezonem Znani z anteny TVN Turbo (choć nie tylko!) fachowcy z różnych dziedzin udowodnią, że na gadżetach znają się jak nikt. Program będzie miał czterech gospodarzy, a każdy z nich będzie zajmował się sprzętami z różnych kategorii. Grzegorz Duda przyjrzy się z bliska gadżetom motoryzacyjnym, Borys Mańkowski weźmie pod lupę urządzenia stworzone z myślą o sporcie i sportowcach, Dawid Andres przetestuje sprzęty z gatunku turystyka/survival, a znany z anteny Eska Rock Dawid Zygmunt weźmie na siebie typową elektronikę. Rowery, sprzęt dla majsterkowiczów, ekwipunek bywalca festiwali, niezbędnik ekologa – w programie zajmiemy się wszystkimi dziedzinami życia i pokażemy, że gadżetów wokół nas nie brakuje – warto więc wiedzieć, które z nich wybrać.  

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości