Duda kontra Szafrański. Jak połączyć skrzynię z silnikiem i jak pomalować wnętrze?

Duda kontra Szafrański - seria 6, odcinek 8
Duda kontra Szafrański - seria 6, odcinek 8
Już w niedzielę 19 maja o 14:45 zapraszamy na kolejny odcinek "Duda kontra Szafrański"! Przekonamy się, co tym razem Grzesiek i Przemek będą robić przy swoich amerykańskich projektach.

Duda kontra Szafrański. Przemek ma problem ze skrzynią

Przemek otrzyma paczkę z dorobionymi mocowaniami silnika oraz kryzą, która ma zadanie połączyć silnik ze skrzynią biegów z BMW. Napotka jednak na problem – nie zaznaczył, że skrzynia jest z V8, a nie jednostki rzędowej, więc nie będzie pasować. Później pojedzie pomalować felgi, a także odwiedzi Adama, który ma przerobić tylny most do jego dragstera. Następnie przymierzy wyprodukowany specjalnie dla niego wydech oraz złoży felgi razem z oponami. 

Duda kontra Szafrański. Grzesiek maluje wnętrze

Grzegorz zacznie odświeżanie wewnętrznych plastików i deski rozdzielczej. Wnętrze było mocno zmęczone, więc padła decyzja, żeby pomalować je na czarno. Potem zaprezentuje specjalne wyścigowe sprzęgło, które będzie w stanie przenieść ogromną moc. Następnie mechanik z Ryglic zajmie się montażem zawieszenia air ride, założy tarcze hamulcowe do zacisków, a także przykręci dorobione adaptery pod kompresor. 

Duda kontra Szafrański - seria 6, odcinek 8
ZAJAWKA DKS8
ZAJAWKA DKS8
ZAJAWKA DKS8
ZAJAWKA DKS8
+6
Zobacz galerię

Duda konta Szafrański - seria 6. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Duda kontra Szafrański" będą pojawiać się w niedziele o 14:45. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 19:15 i w środy o 18:15.

Duda kontra Szafrański - o programie

Grzegorz Duda i Przemek Szafrański już po raz szósty staną do pojedynku, który dla nich samych będzie kolejnym sprawdzianem umiejętności technicznych, wiedzy o motoryzacji oraz kreatywności, a dla wielu widzów swoistym spełnieniem marzeń o pojazdach zza oceanu. 

Tym razem obaj panowie postanowią wziąć na warsztat efekty pracy amerykańskich inżynierów. Każdy z nich sam zdecyduje, jaką bazę z USA wybrać i jaki kształt finalnie jej nadać. Grzesiek i Przemek będą mogli przeznaczyć na swoje projekty po 84 tysięcy złotych (ewentualnie dokładając coś od siebie). Podobnie jak poprzednim razem, czeka nas dziesięć emocjonujących tygodni!  

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?