Duda kontra Szafrański. Głosowanie ruszyło!

Duda kontra Szafrański - seria 6
Duda kontra Szafrański - seria 6
Kto powinien wygrać w szóstej serii "Duda kontra Szafrański"? Decyzja należy do was!

Duda kontra Szafrański. Do kiedy trwa głosowanie?

Głosowanie startuje w niedzielę 19 maja o 14:45. Swoje głosy można oddawać do końca dnia 6 czerwca. Wyniki rywalizacji zostaną ogłoszone w "Raporcie Turbo" w piątek 7 czerwca o 18:00!

Duda kontra Szafrański. Amerykańska motoryzacja

W szóstej serii "Duda kontra Szafrański" motywem przewodnim jest amerykańska motoryzacja. Każdy z mechaników może ją zinterpretować we własny sposób. Grzegorz Duda zdecydował się na stworzenie mocnego i efektownego pickupa, a swój projekt oparł na jednym z najpopularniejszych samochodów tego typu w Stanach Zjednoczonych, czyli Fordzie F-150. Przemek Szafrański postanowił natomiast zbudować swoją wersję amerykańskiej ikony, czyli dragstera - pojazdu, którego używa się do osiągania bardzo wysokich prędkości w wyścigach na jedną czwartą mili.

Duda kontra Szafrański - seria 6. O programie

Grzegorz Duda i Przemek Szafrański już po raz szósty staną do pojedynku, który dla nich samych będzie kolejnym sprawdzianem umiejętności technicznych, wiedzy o motoryzacji oraz kreatywności, a dla wielu widzów swoistym spełnieniem marzeń o pojazdach zza oceanu. 

DKS_6-1_web
Duda kontra Szafrański - seria 6, odcinek 1

Tym razem obaj panowie postanowią wziąć na warsztat efekty pracy amerykańskich inżynierów. Każdy z nich sam zdecyduje, jaką bazę z USA wybrać i jaki kształt finalnie jej nadać. Grzesiek i Przemek będą mogli przeznaczyć na swoje projekty po 84 tysięcy złotych (ewentualnie dokładając coś od siebie). Podobnie jak poprzednim razem, czeka nas dziesięć emocjonujących tygodni!  

Zobacz także:

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?