Jeździć, obserwować. Próg w Mercedesie, sterownik pompy w BMW i silnik w Audi

Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 10
Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 10
Już w niedzielę 5 maja o 16:15 zapraszamy na "Jeździć, obserwować". Tradycyjnie zajrzymy z kamerami do trzech warsztatów: EKG Autoserwis, M&M Cars i JCD Cars&Care.

Jeździć, obserwować. Naprawa listwy progowej w Mercedesie

W JCD Cars&Care na warsztat wjedzie Mercedes W55 AMG W210. Samochód wymaga naprawy nakładki progowej - chłopaki najpierw ją zdejmą, a następnie pokażą, w jaki sposób powinno się ją skleić. Po wykonanej naprawie próg zostanie polakierowany.

Jeździć, obserwować. Sterownik pompy paliwa w BMW

W M&M Cars chłopaki zaczną od prac przy BMW serii 5, które dotarło do warsztatu na lawecie. Łukasz wykona diagnozę przy pomocy... plastikowej butelki. Okaże się, że problem leży po stronie sterownika pompy paliwa. Na szczęście Staszek znajdzie zamiennik w warsztacie. Później mechanicy będą pracować przy BMW serii 4 Gran Coupe – w samochodzie wycieka płyn chłodniczy.  

Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 10
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_10
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_10
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_10
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_10
+10
Zobacz galerię

Jeździć, obserwować. Zniszczony silnik w Audi

W EKG Krzysiek weźmie części ze swojego Audi S4 i zawiezie je do znajomego, który zajmie się ich regeneracją. Silnik dosłownie rozpadł się po remoncie. Na warsztat trafi też Audi S8 – Krzysiek uzna, że błąd wyświetlany przez komputer jest spowodowany przez sondę lambda.

Jeździć, obserwować - seria 3. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Jeździć, obserwować" będą pojawiać się w niedziele o 16:15. Powtórki obejrzycie we wtorki o 19:15 i w czwartki o 18:15.

Jeździć, obserwować - o programie

W Polsce nie brakuje uczciwych warsztatów samochodowych. W 3. serii programu „Jeździć, obserwować” zajrzymy z kamerami do trzech z nich. Pokażemy rzetelnych fachowców, dla których praca jest prawdziwą pasją – dowiemy się, jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed nimi wymagający klienci. Nasi mechanicy przedstawią nie tylko jak naprawiają usterki, ale także dadzą wskazówki jak im zapobiec.

W 3. sezonie odwiedzimy z kamerami dwa warsztaty, których pracownicy zdobyli uznanie widzów w debiutanckiej serii. Pierwszy z nich to M&M Cars z Poręby, prowadzony przez specjalizujących się przede wszystkim w BMW Łukasza i Grześka. Regularnie będziemy też zaglądać do EKG spod Poznania – tu mechanicy pracują przede wszystkim z autami premium, ze szczególnym naciskiem na Audi. Nowością w programie będzie JCD Cars&Care spod Warszawy – warsztat specjalizujący się w pracach blacharsko-lakierniczych z użyciem najnowszych technologii zgodnie z założeniami producenta danego samochodu.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości