Zawodowi handlarze. Corsa, Seicento Abarth i Scania

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 10
Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 10
Już w niedzielę 5 maja o 14:00 na antenie TVN Turbo wyemitujemy dziesiąty odcinek 15. serii "Zawodowych handlarzy". Przekonamy się, ile można zarobić na Oplu Corsie, Seicento Abarthcie i Scanii.

Zawodowi handlarze. Opel Corsa w łódzkim komisie

Jacek w łódzkim komisie spróbuje kupić Opla, a konkretnie Corsę z 2009 roku z silnikiem benzynowym o pojemności 1,2 litra, który generuje moc 80 koni mechanicznych. Samochód ma dość niski, bo wynoszący 37 tysięcy kilometrów, przebieg.

Zawodowi handlarze. Fiat Seicento Abarth w Stradale Classics

Robert i “Wąski” ocenią rzadko spotykanego Fiata, a mianowicie Seicento Abartha z 1999 roku. Napędza go silnik o pojemności 1,4 litra i mocy 103 koni mechanicznych. Auto dotąd przejechało 126 tysięcy kilometrów.

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 10
ZH_S_15_ODC_10 - emisja
ZH_S_15_ODC_10 - emisja
ZH_S_15_ODC_10 - emisja
ZH_S_15_ODC_10 - emisja
+7
Zobacz galerię

Zawodowi handlarze. Jacek sprzedaje Scanię

Jacek natomiast wybierze się do klienta, by zaprezentować mu ciężarówkę sprowadzoną ze Szwajcarii. Jest to Scania G490 z 2017 roku z przebiegiem 237 tysięcy kilometrów. 

Zawodowi handlarze - seria 15. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zawodowych handlarzy" będą pojawiać się w niedziele o 14:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 22:20 i w czwartki o 20:30.

Zawodowi handlarze - seria 15. O programie

Rynek samochodów używanych przeżywa transformacje, zmieniają się oczekiwania i przyzwyczajenia klientów. W samochodowym chaosie jak zawsze pomogą odnaleźć się bohaterowie Zawodowych Handlarzy. W programie znajdą się prawdziwe historie ukazujące z bliska pracę firm handlujących samochodami.   

W piętnastym sezonie będziemy regularnie zaglądać do Roberta i “Wąskiego” ze Stradale Classics, którzy – tu nie ma zaskoczenia – będą się zajmować samochodami rzadkimi, trudno dostępnymi, oraz, co za tym idzie, niedostępnymi na każdą kieszeń. Sprawdzimy też, co słychać w łódzkim komisie “Orzeł” – tam tradycyjnie będą zaglądać klienci szukający dobrych okazji. Zajrzymy też do Jacka, który wybierze się w kolejną podróż do Szwajcarii. Tym razem jednak jego celem będą francuskojęzyczne kantony tego urokliwego kraju, więc nasz handlarz będzie miał okazję ponegocjować w nowym dla siebie języku. Będziemy też śledzić poczynania Olafa, który standardowo będzie miał dla swoich klientów ciekawe samochody z USA.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości