Jeździć, obserwować. Porsche 911, BMW X5 i Audi S3

Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 3
Już w niedzielę 17 marca o 14:45 zapraszamy na "Jeździć, obserwować". Tradycyjnie zajrzymy z kamerami do trzech warsztatów: EKG Autoserwis, M&M Cars i JCD Cars&Care.

Jeździć, obserwować. Jak wyczyścić i zakonserwować podwozie w Porsche 911?

Odwiedzimy podwarszawski warsztat JCD Cars&Care, w którym pracownicy zaprezentują, jak wygląda czyszczenie suchym lodem podwozia Porsche 911 991. Następnie niemieckie auto zostanie zabezpieczone specjalnym, przezroczystym woskiem, który widać jedynie pod lampą UV. 

Jeździć, obserwować. Zmielony silnik w BMW X5 i BMW 750i z drganiami kierownicy

Zajrzymy do M&M Cars, w którym odbywa się nierówna walka z zimą. Tego dnia na warsztat wjedzie BMW X5 2.0D z, jak się okaże, kompletnie zmielonym silnikiem. Oprócz tego fachowcy przyjrzą się BMW 750i starszej generacji, które podobno cierpi na drgania kierownicy. Łukasz opowie także, jak sprawdzić przed zakupem silnik, który został wyjęty z samochodu. 

Jeździć, obserwować. Check engine w Audi S3 i układ dolotowy w Audi A8

Sprawdzimy też, co słychać w EKG. Krzysiek zajmie się w nim Audi S3, które cierpi na problem z silnikiem – klient zgłosił, że auto wyświetla check engine. Mechanik wymieni elektrozawory sterujące fazatorami rozrządu i przy okazji pokaże, jak należy to zrobić porpawnie. Później Krzysiek wraz z Kubą pójdą zobaczyć, co na innym stanowisku znaleźli pracownicy zajmujący się układem dolotowym w Audi A8

Jeździć, obserwować - seria 3. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Jeździć, obserwować" będą pojawiać się w niedziele o 14:45. Powtórki obejrzycie we wtorki o 19:15 i w czwartki o 18:15.

Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 3
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_03
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_03
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_03
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_03
+9
Zobacz galerię

Jeździć, obserwować - o programie

W Polsce nie brakuje uczciwych warsztatów samochodowych. W 3. serii programu „Jeździć, obserwować” zajrzymy z kamerami do trzech z nich. Pokażemy rzetelnych fachowców, dla których praca jest prawdziwą pasją – dowiemy się, jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed nimi wymagający klienci. Nasi mechanicy przedstawią nie tylko jak naprawiają usterki, ale także dadzą wskazówki jak im zapobiec.

W 3. sezonie odwiedzimy z kamerami dwa warsztaty, których pracownicy zdobyli uznanie widzów w debiutanckiej serii. Pierwszy z nich to M&M Cars z Poręby, prowadzony przez specjalizujących się przede wszystkim w BMW Łukasza i Grześka. Regularnie będziemy też zaglądać do EKG spod Poznania – tu mechanicy pracują przede wszystkim z autami premium, ze szczególnym naciskiem na Audi. Nowością w programie będzie JCD Cars&Care spod Warszawy – warsztat specjalizujący się w pracach blacharsko-lakierniczych z użyciem najnowszych technologii zgodnie z założeniami producenta danego samochodu.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!