Mobilni mechanicy. BMW E36, Fiat Albea i kamper na Ducato

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 3
Już w niedzielę 17 marca o 15:30 pokażemy kolejny odcinek "Mobilnych mechaników". Fachowcy będą musieli zmierzyć się z usterkami trzech pojazdów: BMW E36, Fiata Albei i Fiata Ducato w zabudowie kamperowej.

Mobilni mechanicy. BMW E36 nie chce odpalać

W okolicach Wieliczki Adam i Tomek zmierzą się z naprawą BMW E36. Samochód nie odpala, a części do niego nie są dostępne od ręki. Na szczęście Tomkowi uda się zdobyć od znajomego wtyczkę do gniazda diagnostycznego. To jednak dopiero pierwszy z problemów z leciwym BMW, który będzie trzeba rozwiązać. 

Mobilni mechanicy. Fiat Albea i falujące obroty

Mirek i Szymon dostaną wezwanie do Mogilan do zepsutego Fiata Albea. Auto ma problem z odpalaniem i falowaniem obrotów. Okaże się, że rura dolotowa w samochodzie jest nieszczelna. Podczas jazdy próbnej Mirek zauważy także problemy z hamowaniem.   

Mobilni mechanicy. Zepsute wycieraczki w Fiacie Ducato

W Szczecinie Łukasz i Paweł zajmą się naprawą kampera – Fiata Ducato. Kierowca jest w drodze do Niemiec. Zepsuły mu się wycieraczki, a mechanicy odkryją, że awarii uległ silniczek odpowiadający za ich działanie. Do wymiany jest prawdopodobnie cały mechanizm. Ze względu na wiek kampera znalezienie potrzebnych części nie jest łatwe, kierowcy natomiast bardzo zależy na czasie.  

Mobilni mechanicy - seria 7. Kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Mobilnych mechaników" będą pojawiać się w niedziele o 15:30. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 20:00 i w czwartki o 19:00.

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 3
vlcsnap-2024-03-11-10h21m01s846
vlcsnap-2024-03-11-10h21m08s225
vlcsnap-2024-03-11-10h21m16s399
vlcsnap-2024-03-11-10h21m29s269
+13
Zobacz galerię

Mobilni mechanicy - seria 7. O programie

Dym wylatujący spod maski samochodu, to alegoria tego, co zobaczymy w siódmym sezonie „Mobilnych Mechaników”. W tej serii będziemy obserwować przy pracy trzy pary fachowców, którzy nie boją się żadnego wyzwania. Będą oni musieli zmierzyć się nie tylko z zaskakującymi usterkami najróżniejszych pojazdów, ale również zmiennymi nastrojami i wymaganiami spieszących się klientów.

W kolejnym sezonie programu pokażemy, jak mobilna mechanika wygląda od kuchni. Każda usterka, każda naprawa, każdy pojazd i każdy kierowca to zupełnie inna historia. Jednym wypadki przydarzają się nagle, inni pożyczają już zepsuty samochód, a jeszcze inni nieświadomie sami go psują. Nasi mechanicy jednak nie zawodzą nigdy i nie odmawiają pomocy, choć ta pomoc może wiązać się z dużym ryzykiem. 

Nasi mechanicy w siódmej serii zmierzą się między innymi z usterką wycieraczek w wysłużonym kamperze Fiat Ducato, zbadają powody nie odpalania popularnego modelu BMW, a także pełni obaw przystąpią do naprawy pewnego mikrosamochodu.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!