Zawodowi handlarze. Mercedes klasy A, ciężarowa Scania i klasyczny Garbus

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 2
Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 2
Już w niedzielę 10 marca o 14:00 na antenie TVN Turbo wyemitujemy drugi odcinek 15. serii "Zawodowych handlarzy". Przekonamy się, ile można zarobić na niewielkim Mercedesie, ciężarówce i doskonale znanym klasyku.

Zawodowi handlarze. Mercedes klasy A w łódzkim komisie

Odwiedzimy łódzki komis, w którym pojawi się klient zainteresowany kupnem samochodu. Jego uwagę przykuje Mercedes klasy A. Auto opuściło fabrykę w 2003 roku, a pod maską ma silnik o pojemności 2 litrów, który generuje moc 140 koni mechanicznych. Klientowi spodoba się niski przebieg - niewielki Mercedes jak dotąd przejechał zaledwie 89 tysięcy kilometrów.

Zawodowi handlarze. Jacek kupuje ciężarową Scanię

Jacek spod Garwolina będzie kontynuował swoją podróż po Szwajcarii. Tym razem jego uwagę przykuje nie samochód osobowy, a ciężarówka. Będzie to Scania G490 - wywrotka została wyprodukowana w 2017 roku, napędza ją silnik o mocy niemal 500 koni mechanicznych, a jej przebieg wynosi 237 tysięcy kilometrów.

Zawodowi handlarze. Robert i "Wąski" prezentują VW Garbusa

Sprawdzimy też, co słychać u Roberta i "Wąskiego". Tym razem szwagrowie wybiorą się do Oławy, gdzie zaprezentują klientowi świetnie zachowanego klasyka. Będzie to popularny Volkswagen Garbus. Choć samochód opuścił fabrykę w 1963 roku, to jest w znakomitym stanie. Auto pokonało jak dotąd zaledwie 89 tysięcy kilometrów.

Zawodowi handlarze - seria 15. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zawodowych handlarzy" będą pojawiać się w niedziele o 14:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 22:20 i w czwartki o 20:30.

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 2
zh s15 odc 02 skrin (1)
zh s15 odc 02 skrin (2)
zh s15 odc 02 skrin (3)
zh s15 odc 02 skrin (4)
+14
Zobacz galerię

Zawodowi handlarze - seria 15. O programie

Rynek samochodów używanych przeżywa transformacje, zmieniają się oczekiwania i przyzwyczajenia klientów. W samochodowym chaosie jak zawsze pomogą odnaleźć się bohaterowie Zawodowych Handlarzy. W programie znajdą się prawdziwe historie ukazujące z bliska pracę firm handlujących samochodami.   

W piętnastym sezonie będziemy regularnie zaglądać do Roberta i “Wąskiego” ze Stradale Classics, którzy – tu nie ma zaskoczenia – będą się zajmować samochodami rzadkimi, trudno dostępnymi, oraz, co za tym idzie, niedostępnymi na każdą kieszeń. Sprawdzimy też, co słychać w łódzkim komisie “Orzeł” – tam tradycyjnie będą zaglądać klienci szukający dobrych okazji. Zajrzymy też do Jacka, który wybierze się w kolejną podróż do Szwajcarii. Tym razem jednak jego celem będą francuskojęzyczne kantony tego urokliwego kraju, więc nasz handlarz będzie miał okazję ponegocjować w nowym dla siebie języku. Będziemy też śledzić poczynania Olafa, który standardowo będzie miał dla swoich klientów ciekawe samochody z USA.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości