Jeździć, obserwować. BMW 7, Hummer H1, Mini Cooper i G klasa od Brabusa

Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 2
Już w niedzielę 10 marca o 14:45 zapraszamy na "Jeździć, obserwować". Tradycyjnie zajrzymy z kamerami do trzech warsztatów: EKG Autoserwis, M&M Cars i JCD Cars&Care.

Jeździć, obserwować. Wspomaganie w BMW i problemy z odpalaniem Hummera

Odwiedzimy warsztat EKG, w którym Krzysiek będzie się zajmował sześcioletnim BMW serii 7. Auto cierpi na nietypowy problem – wyświetla błąd wspomagania przy każdym szybszym ruchu kierownicą. Okaże się, że usterka nie jest związana z samym układem wspomagania, a jej źródła trzeba szukać w... bagażniku. To tam znajduje sięniewielki akumulator, który zasila maglownicę. Poza tym do warsztatu przyjedzie Hummer H1. Pojazd cierpi na problemy z odpalaniem, ale w jego przypadku naprawa okaże się prosta i mało kosztowna. 

Jeździć, obserwować. Serwis miniładowarki i zmienne fazy rozrządu w Mini

Zajrzymy do warsztatu M&M, w którym Łukasz zacznie dzień od treningu jazdy miniładowarką, którą znajomy mu zostawiłna  szybki serwis olejowy. Potem zobaczymy, jak radzi sobie za kierownicą offroadowej Micry znanej z poprzedniej serii. Następnie chłopaki zabiorą się za naprawę Mini Coopera, który ma problem ze zmiennymi fazami rozrządu. Dowiemy się także, dlaczego do wymiany alternatora w starym BMW serii 5 z silnikiem V8 trzeba zdjąć sanki i co robi olej w łapie od alternatora.   

Jeździć, obserwować. G klasa od Brabusa

W JCD Marcin pokaże projekt, nad którym obecnie pracuje razem z innymi mechanikami – Mercedes klasy G z pakietem od Brabusa za 400 tysięcy złotych. Poza tym zobaczymy, jak wygląda naprawa BMW serii 5 GT, które ma uszkodzony tylny błotnik.  

Jeździć, obserwować - seria 3. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Jeździć, obserwować" będą pojawiać się w niedziele o 14:45. Powtórki obejrzycie we wtorki o 19:15 i w czwartki o 18:15.

Jeździć, obserwować - o programie

W Polsce nie brakuje uczciwych warsztatów samochodowych. W 3. serii programu „Jeździć, obserwować” zajrzymy z kamerami do trzech z nich. Pokażemy rzetelnych fachowców, dla których praca jest prawdziwą pasją – dowiemy się, jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed nimi wymagający klienci. Nasi mechanicy przedstawią nie tylko jak naprawiają usterki, ale także dadzą wskazówki jak im zapobiec.

W 3. sezonie odwiedzimy z kamerami dwa warsztaty, których pracownicy zdobyli uznanie widzów w debiutanckiej serii. Pierwszy z nich to M&M Cars z Poręby, prowadzony przez specjalizujących się przede wszystkim w BMW Łukasza i Grześka. Regularnie będziemy też zaglądać do EKG spod Poznania – tu mechanicy pracują przede wszystkim z autami premium, ze szczególnym naciskiem na Audi. Nowością w programie będzie JCD Cars&Care spod Warszawy – warsztat specjalizujący się w pracach blacharsko-lakierniczych z użyciem najnowszych technologii zgodnie z założeniami producenta danego samochodu.

Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 2
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_02 POPRAWKA
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_02 POPRAWKA
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_02 POPRAWKA
JEZDZIC_OBSERWOWAC_S3_ODC_02 POPRAWKA
+11
Zobacz galerię

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!