7 premier – już 3 marca nowe odcinki m.in. Zakupu kontrolowanego, Automaniaka i Wojen samochodowych!

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 1
Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 1
Już w niedzielę 3 marca rusza wiosenna ramówka TVN Turbo! Tego dnia na naszej antenie pojawią się premierowe odcinki siedmiu programów – zobaczcie, co dla was przygotowaliśmy!

Tego dnia w TVN Turbo zadebiutują nowe serie doskonale znanych i lubianych programów. Premiery będą miały "Najlepsze sportowe samochody ostatnich lat", "Automaniak", "Wojny samochodowe", "Zakup kontrolowany", "Zawodowi handlarze", "Jeździć, obserwować" oraz "Mobilni mechanicy" .

Najlepsze sportowe samochody ostatnich lat. Na początek m.in. Renault Megane RS, Honda NSX i Abarth 500.

Najlepsze sportowe samochody ostatnich lat - seria 1, odcinek 1
Najlepsze sportowe samochody ostatnich lat - seria 1, odcinek 1

Serię premier zaczynamy w niedzielę 3 marca o 9:30, kiedy to wyemitujemy pierwszy odcinek programu "Najlepsze sportowe samochody ostatnich lat". Tytuł w zasadzie tłumaczy wszystko – eksperci z TVN Turbo, w tym m.in. Patryk Mikiciuk, Krystian Plato, Adam Klimek i Adam Kornacki, a także zaproszeni goście podzielą się swoimi opiniami na temat samochodów, które (przynajmniej w teorii) wywołują szybsze bicie serca u miłośników motoryzacji. W premierowym odcinku wypowiedzą się oni m.in. o Renault Megane RS, Hondzie NSX i Abarthcie 500.

PREMIERA: niedziela 3 marca o 9:30

Automaniak. Sportowe SUV-y – Maserati Grecale, Alfa Romeo Stelvio Competizione i Cupra Ateca VZ

Automaniak - seria 28, odcinek 1
Automaniak - seria 28, odcinek 1

Ile sportu jest w SUV-ie? Odpowiedzi na to pytanie poszukamy w “Automaniaku”, w którym do duetu Adam Kornacki – Patryk Mikiciuk dołączy jeden z najszybszych kierowców w naszym kraju, czyli Miko Marczyk. Nasi prowadzący poddadzą trzy samochody serii testów i sprawdzianów - będą to Maserati Grecale GT, Alfa Romeo Stelvio Competizione oraz Cupra Ateca VZ. Przekonamy się, który z nich jest najszybszy na prostej, który najlepiej hamuje, a który najlepiej sobie radzi na szutrze. Nie zabraknie też nietypowej próby - pościgamy się z dziewięciolatkiem za kierownicą rajdowej Toyoty GR Yaris. 

PREMIERA: niedziela 3 marca o 10:00

Wojny samochodowe. Auto za 100 tysięcy: Kia Stinger kontra Toyota Sienna

Wojny samochodowe - seria 17, odcinek 1
Wojny samochodowe - seria 17, odcinek 1

Handlarze tym razem będą mieli okazję nieco zaszaleć, bo ich budżet na zakup samochodu w tym odcinku wyniesie po 100 tysięcy złotych. Paweł postanowi zainwestować w pokaźnych rozmiarów vana w postaci sprowadzonej ze Stanów Zjednoczonych Toyoty Sienny. Przemek pójdzie nieco innym tropem i zdecyduje się na zakup Kii Stinger. Obaj napotkają jednak na pewne problemy – pierwszy w warsztacie, a drugi przy próbie sprzedaży. 

PREMIERA: niedziela 3 marca o 11:00

Zakup kontrolowany. Jaki samochód do miasta do 45 tysięcy?

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 1
Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 1

W tym odcinku “Zakupu kontrolowanego” będziemy gościć Weronikę. Zgłosiła się ona do nas, ponieważ potrzebuje samochodu do miasta, a jej dwudziestoletni Fiat Punto przestał spełniać jej wymagania. Nasza bohaterka celuje w pojazdy z popularnego segmentu B, a jej budżet na realizację tego celu wynosi 45 tysięcy złotych. Adam Kornacki z ekipą będzie miał dla niej cztery interesujące propozycje: trzy z Francji i jedną z Japonii. 

PREMIERA: niedziela 3 marca o 13:00

Zawodowi handlarze. Wóz strażacki, Mercedes ML i Ford Edge

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 1
Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 1

Odwiedzimy Roberta i “Wąskiego”, którzy w siedzibie swojej firmy spróbują ugasić pożar - w ich ręce trafi Mercedes 811D z 1990 roku w zabudowie wozu strażackiego. Sprawdzimy też, co słychać w łódzkim komisie – tam transakcja z udziałem Mercedesa ML z 2005 roku napotka na nieoczekiwaną przeszkodę. Zajrzymy również do Jacka, który wybierze się do francuskojęzycznego kantonu Szwajcarii, gdzie będzie chciał kupić Forda Edge. 

PREMIERA: niedziela 3 marca o 14:00

Jeździć, obserwować. Rozrząd w BMW, lakierowanie Porsche i problemy z silnikiem w Audi

Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 1
Jeździć, obserwować - seria 3, odcinek 1

Odwiedzimy warsztat M&M, gdzie chłopaki będą zajmować się BMW serii 5 z 2016 r. z dwulitrowym silnikiem Diesla pod maską. W debiutującym w programie warsztacie JCD Cars&Care spod Warszawy mechanicy opowiedzą o swoim miejscu pracy oraz o tym, ile kosztują naprawy supersamochodów – posłużą się przykładami Astona Martina DB9 oraz Lamborghini Huracana STO. Zajrzymy też do EKG, gdzie Krzysiek zajmie sie Audi S8 z fatalnie pracującym silnikiem – nie działa on na wszystkich cylindrach.

PREMIERA: niedziela 3 marca o 14:45

Mobilni mechanicy. Problemy Civica, Torneo Connect w rowie i przegrzewający się Lublin

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 1
Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 1

W Wieliczce Adam i Tomek zmierzą się z naprawą Hondy Civic. Właścicielka samochodu przestraszyła się, gdy po zaparkowaniu nie zadziałał hamulec ręczny. Mechanicy zdiagnozują, że w hamulcu zepsuta jest dźwignia. Mirek wraz z Szymonem dostaną wezwanie od kolegi prowadzącego firmę zajmującą się klimatyzacją. Ford Tourneo Connect, który prowadził jeden z pracowników firmy, wpadł do rowu. Mechanicy muszą go wyciągnąć. Łukasz i Paweł będą natomiast naprawiać FS Lublina. Właściciel zabytkowego auta zauważył, że samochód niepokojąco się przegrzewa. Szybko okaże się, że do wymiany jest termostat.

PREMIERA: niedziela 3 marca o 15:30

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości