Mobilni mechanicy. Problemy Civica, Torneo Connect w rowie i przegrzewający się Lublin

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 1
Już w najbliższą niedzielę 3 marca o 15:30 na antenie TVN Turbo zadebiutuje 7. seria "Mobilnych mechaników"! W premierowym odcinku fachowcy będą musieli zmierzyć się z trzema niełatwymi przypadkami.

Mobilni mechanicy. Adam i Tomek będą naprawiać Hondę Civic

W Wieliczce Adam i Tomek zmierzą się z naprawą Hondy Civic. Właścicielka samochodu przestraszyła się, gdy po zaparkowaniu nie zadziałał hamulec ręczny. Mechanicy zdiagnozują, że w hamulcu zepsuta jest dźwignia. Nie jest to jednak jedyny problem - jedna z linek tego hamulca jest zapieczona i nie pracuje poprawnie.  

Mobilni mechanicy. Mirek i Szymon wyciągną dostawczego Forda z rowu

Mirek wraz z Szymonem dostaną wezwanie od kolegi prowadzącego firmę zajmującą się klimatyzacją. Ford Tourneo Connect, który prowadził jeden z pracowników firmy, wpadł do rowu. Mechanicy muszą go wyciągnąć. Okaże się, że wydostanie auta z rowu, to tylko początek wyzwań, bo z auta wycieka olej i nie działa wspomaganie kierownicy. 

Mobilni mechanicy. Łukasz i Paweł kontra zabytkowy Lublin

Na szczecińskiej Łasztowni, gdzie właśnie odbywał się zlot, Łukasz i Paweł będą naprawiać FS Lublina. Właściciel zabytkowego auta zauważył, że samochód niepokojąco się przegrzewa. Szybko okaże się, że do wymiany jest termostat. Znalezienie części do tak starego samochodu nie będzie jednak łatwe. 

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 1
Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 1
vlcsnap-2024-02-29-15h13m37s925
vlcsnap-2024-02-29-15h13m45s686
vlcsnap-2024-02-29-15h13m52s033
+9
Zobacz galerię

Mobilni mechanicy - seria 7. Kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Mobilnych mechaników" będą pojawiać się w niedziele (począwszy od 3 marca) o 15:30. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 20:00 i w czwartki o 19:00.

Mobilni mechanicy - o programie

Dym wylatujący spod maski samochodu, to alegoria tego, co zobaczymy w siódmym sezonie „Mobilnych Mechaników”. W tej serii będziemy obserwować przy pracy trzy pary fachowców, którzy nie boją się żadnego wyzwania. Będą oni musieli zmierzyć się nie tylko z zaskakującymi usterkami najróżniejszych pojazdów, ale również zmiennymi nastrojami i wymaganiami spieszących się klientów.

W kolejnym sezonie programu pokażemy, jak mobilna mechanika wygląda od kuchni. Każda usterka, każda naprawa, każdy pojazd i każdy kierowca to zupełnie inna historia. Jednym wypadki przydarzają się nagle, inni pożyczają już zepsuty samochód, a jeszcze inni nieświadomie sami go psują. Nasi mechanicy jednak nie zawodzą nigdy i nie odmawiają pomocy, choć ta pomoc może wiązać się z dużym ryzykiem. 

Nasi mechanicy w siódmej serii zmierzą się między innymi z usterką wycieraczek w wysłużonym kamperze Fiat Ducato, zbadają powody nie odpalania popularnego modelu BMW, a także pełni obaw przystąpią do naprawy pewnego mikrosamochodu.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości