Zakup kontrolowany. Jaki samochód do miasta do 45 tysięcy?

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 1
Już w najbliższą niedzielę 3 marca o 13:00 na antenie TVN Turbo zadebiutuje 37. seria "Zakupu kontrolowanego"! W premierowym odcinku Adam Kornacki wraz z ekipą będzie pomagał w wyborze samochodu z segmentu B w budżecie do 45 tysięcy złotych.

"Zakup kontrolowany" to od kilkunastu lat stały punkt każdej ramówki TVN Turbo. Nie inaczej będzie wiosną 2024 roku, kiedy to na antenie pojawi się 37. seria tego programu, prowadzonego oczywiście przez doskonale znanego widzom Adama Kornackiego.

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 1. Kogo zobaczymy w programie?

Bohaterką premierowego odcinka 37. serii "Zakupu kontrolowanego" będzie Weronika. Zgłosiła się ona do nas, ponieważ jej dwudziestoletni Fiat Punto przestał spełniać jej wymagania. Bohaterka nie planuje kupować większego samochodu, ale zależy jej na tym, aby jej nowy samochód był młodszy, posiadał niższy przebieg, a przy tym zapewniał odpowiednie wrażenia wizualne.

Zakup kontrolowany. Jaki samochód do miasta za 45 tysięcy?

Weronika chciałaby kupić auto przeznaczone przede wszystkim do poruszania się po mieście. Celuje w przedstawicieli popularnego segmentu B.

Adam Kornacki wraz z ekipą będzie miał dla niej cztery propozycje. Jako, że od lat za specjalistów w produkcji samochodów miejskich uchodzą Francuzi, to nasza bohaterka będzie miała okazję przejechać się trzema pojazdami właśnie produkcji francuskiej. Będą to Peugeot 208, Renault Clio i Citroen C3 - każdy z nich opuścił fabrykę w 2017 roku i charakteryzuje się podobnym, względnie niskim jak na przedstawicieli tego segmentu przebiegiem. Zestaw uzupełni o trzy lata starsza, ale ciesząca się uznaną opinią na rynku wtórnym Toyota Yaris.

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 1
Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 1
ZK_37_odc_01_02
ZK_37_odc_01_03
ZK_37_odc_01_04
+5
Zobacz galerię

Zakup kontrolowany - seria 37. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zakupu kontrolowanego" będą pojawiać się w niedziele (począwszy od 3 marca) o 13:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 18:15 i w piątki o 20:00.

Zakup kontrolowany - o programie

Poszukiwania używanego samochodu nigdy nie były łatwym zadaniem, ale w ostatnim czasie rynek zmienił się na tyle, że znalezienie właściwego samochodu w dobrej cenie stało się jeszcze trudniejsze. Na szczęście jest człowiek, który wraz ze swoją ekipą motoryzacyjnych detektywów pomaga doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału - Adam Kornacki już po raz trzydziesty siódmy zaprasza do programu, w którym pomagamy widzom w wyborze wymarzonego auta. 

W tej serii tradycyjnie będziemy szukać samochodów w różnych rozmiarach i budżetach. Pojawią się zarówno przedstawiciele popularnego segmentu kompaktów nie kosztujący więcej niż 50 tysięcy złotych, jak i niewiele (bo zaledwie o 5 tysięcy złotych droższe) SUV-y. Ekipa Adama Kornackiego pomoże też w poszukiwaniach rodzinnego kombi oraz niewielkiego auta do miasta, a także popuści wodze fantazji przy wyborze mocniejszego samochodu z wyższej półki.

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości