Zakup kontrolowany. Mały do miasta za 30 tysięcy

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 10
Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 10
Już w niedzielę 5 maja o 13:00 zapraszamy na kolejny odcinek "Zakupu kontrolowanego". Adam Kornacki wraz z ekipą poszuka auta dla Katarzyny, która chce kupić niewielki samochód do miasta za 30 tysięcy złotych.

Zakup kontrolowany – seria 37, odcinek 10. Kogo zobaczymy w programie?

Tym razem w “Zakupie kontrolowanym” będziemy gościć Katarzynę. Zgłosiła się ona do nas, ponieważ poszukuje niewielkiego samochodu, którym przede wszystkim będzie poruszać się po mieście. Zależy jej na tym, aby auto było zgrabne i zwinne, a przy tym ekonomiczne w eksploatacji. Jej budżet na realizację tego celu wynosi 30 tysięcy złotych.

Zakup kontrolowany. Niewielkie auto do miasta za 30 tysięcy złotych

Adam Kornacki wraz z ekipą będzie miał dla niej cztery propozycje – wszystkie z niewielkimi i oszczędnymi silnikami benzynowymi. Pierwszą z nich będzie Peugeot 108 z 2015 roku, a następnie Katarzyna przejedzie się Renault Twingo z tego samego roku. Później przesiądzie się do Kii Picanto (również 2015 rok), a na koniec sprawdzi możliwości o rok starszego Fiata 500.

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 10
Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 10

Zakup kontrolowany - seria 37. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zakupu kontrolowanego" będą pojawiać się w niedziele o 13:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 18:15 i w piątki o 20:00.

Zakup kontrolowany - o programie

Poszukiwania używanego samochodu nigdy nie były łatwym zadaniem, ale w ostatnim czasie rynek zmienił się na tyle, że znalezienie właściwego samochodu w dobrej cenie stało się jeszcze trudniejsze. Na szczęście jest człowiek, który wraz ze swoją ekipą motoryzacyjnych detektywów pomaga doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału - Adam Kornacki już po raz trzydziesty siódmy zaprasza do programu, w którym pomagamy widzom w wyborze wymarzonego auta. 

W tej serii tradycyjnie będziemy szukać samochodów w różnych rozmiarach i budżetach. Pojawią się zarówno przedstawiciele popularnego segmentu kompaktów nie kosztujący więcej niż 50 tysięcy złotych, jak i niewiele (bo zaledwie o 5 tysięcy złotych droższe) SUV-y. Ekipa Adama Kornackiego pomoże też w poszukiwaniach rodzinnego kombi oraz niewielkiego auta do miasta, a także popuści wodze fantazji przy wyborze mocniejszego samochodu z wyższej półki.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!