Zakup kontrolowany. Jaki SUV do wypożyczalni do 350 tysięcy?

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 4
Już w niedzielę 24 marca zapraszamy na kolejny odcinek "Zakupu kontrolowanego". Adam Kornacki wraz z ekipą poszuka auta dla Mateusza, który chce wzbogacić ofertę swojej wypożyczalni samochodów.

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 4. Kogo zobaczymy w programie?

Tym razem w „Zakupie kontrolowanym” będziemy gościć Mateusza, który – inaczej niż zazwyczaj w naszym programie – nie będzie szukał samochodu dla siebie, a dla prowadzonej przez niego wypożyczalni. Nasz bohater uznał, że w firmie potrzeby jest duży SUV. a jego budżet na realizację tego celu wynosi 350 tysięcy złotych.

Zakup kontrolowany. Jaki duży SUV do 350 tysięcy złotych?

Tak duży budżet sprawi, że nasz bohater zdecydowanie będzie miał w czym wybierać. Pierwszą propozycją Adama Kornackiego będzie niemiecka klasyka gatunku w postaci Audi Q7. Samochód opuścić fabrykę w ubiegłym roku, a pod maską ma trzylitrowy silnik Diesla o mocy 231 koni mechanicznych. Następnie Mateusz sprawdzi możliwości o rok starszego od Audi, benzynowego Dodge'a Durango GT, a także przejedzie się Cadillakiem Escalade z ogromnym (bo aż 6,2-litrowym) silnikiem benzynowym. Ostatnią propozycją w odcinku będzie hybrydowa Toyota Sienna.

Zakup kontrolowany - seria 37. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zakupu kontrolowanego" będą pojawiać się w niedziele o 13:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 18:15 i w piątki o 20:00.

Zakup kontrolowany - o programie

Poszukiwania używanego samochodu nigdy nie były łatwym zadaniem, ale w ostatnim czasie rynek zmienił się na tyle, że znalezienie właściwego samochodu w dobrej cenie stało się jeszcze trudniejsze. Na szczęście jest człowiek, który wraz ze swoją ekipą motoryzacyjnych detektywów pomaga doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału - Adam Kornacki już po raz trzydziesty siódmy zaprasza do programu, w którym pomagamy widzom w wyborze wymarzonego auta. 

Zakup kontrolowany - seria 37, odcinek 4
ZK_37_odc_04_01
ZK_37_odc_04_02
ZK_37_odc_04_03
ZK_37_odc_04_04
+4
Zobacz galerię

W tej serii tradycyjnie będziemy szukać samochodów w różnych rozmiarach i budżetach. Pojawią się zarówno przedstawiciele popularnego segmentu kompaktów nie kosztujący więcej niż 50 tysięcy złotych, jak i niewiele (bo zaledwie o 5 tysięcy złotych droższe) SUV-y. Ekipa Adama Kornackiego pomoże też w poszukiwaniach rodzinnego kombi oraz niewielkiego auta do miasta, a także popuści wodze fantazji przy wyborze mocniejszego samochodu z wyższej półki.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!