Zawodowi handlarze. Klasyczna Mazda, miejski Chevrolet ze Szwajcarii i jeden z najpopularniejszych Opli

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 3
Już w niedzielę 17 marca o 14:00 na antenie TVN Turbo wyemitujemy trzeci odcinek 15. serii "Zawodowych handlarzy". Przekonamy się, ile można zarobić na klasycznej Mazdzie, niewielkim Chevrolecie i popularnym Oplu.

Zawodowi handlarze. Robert i "Wąski" prezentują Mazdę 323

Robert i "Wąski" ze Stradale Classics po raz kolejny wybiorą się do Oławy. Celem ich podróży jest zaprezentowanie klientowi japońskiego klasyka. Będzie to Mazda 323 Domino, która opuściła fabrykę w 1988 roku. Pod maską zainstalowano silnik o mocy 85 koni mechanicznych i pojemności 1,6 litra. Samochód może się pochwalić niezwykle niskim przebiegiem, bo jak dotąd pokonało zaledwie 146 kilometrów. 

Zawodowi handlarze. Jacek kupuje Chevroleta Sparka w Szwajcarii

Jacek Szczęch nadal będzie szukał okazji na szwajcarskim rynku. Tym razem jego uwagę zwróci niewielkie auto miejskie w postaci Chevroleta Sparka. Samochód został wyprodukowany w 2013 roku, a pod jego maską znajduje się silnik o pojemności 1,2 litra, który generuje moc 82 koni mechanicznych. Jego przebieg wynosi 116 tysięcy kilometrów.

Zawodowi handlarze. Opel Astra w łódzkim komisie

Zajrzymy też do łódzkiego komisu Orzeł, do którego zawitają klientki zainteresowane Oplem Astrą. Jacek pokaże im egzemplarz z 2017 roku z silnikiem o pojemności 1,4 litra i mocy 140 koni mechanicznych. Niemiecki kompakt jak dotąd przejechał 111 tysięcy kilometrów.

Zawodowi handlarze - seria 15. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Zawodowych handlarzy" będą pojawiać się w niedziele o 14:00. Powtórki obejrzycie we wtorki o 22:20 i w czwartki o 20:30.

Zawodowi handlarze - seria 15, odcinek 3
zh s15 odcinek 03 still (2)
zh s15 odcinek 03 still (3)
zh s15 odcinek 03 still (4)
zh s15 odcinek 03 still (8)
+31
Zobacz galerię

Zawodowi handlarze - seria 15. O programie

Rynek samochodów używanych przeżywa transformacje, zmieniają się oczekiwania i przyzwyczajenia klientów. W samochodowym chaosie jak zawsze pomogą odnaleźć się bohaterowie Zawodowych Handlarzy. W programie znajdą się prawdziwe historie ukazujące z bliska pracę firm handlujących samochodami.   

W piętnastym sezonie będziemy regularnie zaglądać do Roberta i “Wąskiego” ze Stradale Classics, którzy – tu nie ma zaskoczenia – będą się zajmować samochodami rzadkimi, trudno dostępnymi, oraz, co za tym idzie, niedostępnymi na każdą kieszeń. Sprawdzimy też, co słychać w łódzkim komisie “Orzeł” – tam tradycyjnie będą zaglądać klienci szukający dobrych okazji. Zajrzymy też do Jacka, który wybierze się w kolejną podróż do Szwajcarii. Tym razem jednak jego celem będą francuskojęzyczne kantony tego urokliwego kraju, więc nasz handlarz będzie miał okazję ponegocjować w nowym dla siebie języku. Będziemy też śledzić poczynania Olafa, który standardowo będzie miał dla swoich klientów ciekawe samochody z USA.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!