Nic do zgłoszenia. Towary z Chin, szczery przemytnik i maszyny hazardowe

Nic do zgłoszenia - seria 5, odcinek 6
Nic do zgłoszenia - seria 5, odcinek 6

Już w środę 7 maja o 22:20 zapraszamy na kolejny odcinek programu “Nic do zgłoszenia”. Pokażemy w nim pracę funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej na Lotnisku Chopina w Warszawie, na przejściach granicznych w Terespolu i Medyce, a także w Gdańsku. 

Lotnisko Chopina w Warszawie. Towary z Chin 

Pracujący na warszawskim lotnisku Damian postanowi sprawdzić bagaże podróżującej, która przyleciała do Polski z Chin. Kobieta będzie twierdzić, że przewożone towary – w tym torebki, portfele, okulary i buty - są używane, ale Damian szybko zauważy, że znajdują się na nich fabryczne folie i metki. 

Terespol. Szczery przemytnik 

Michał i Przemek ze Służby Celno-Skarbowej w Terespolu skierują do kontroli samochód, który przekracza granicę głównie w nocy. Kierowca szybko się przyzna, że w pojeździe znajduje się zdecydowanie więcej papierosów, niż dopuszcza prawo.  

Gdańsk. Automaty hazardowe 

Funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego z Gdańska zajmą się kontrolą lokalu z nielegalnymi maszynami hazardowymi. Okaże się, że pracująca tam kobieta jest znana funkcjonariuszom z pracy w innym, podobnym miejscu. 

Medyka. Piwo czy coś mocniejszego? 

Pełniący służbę na przejściu granicznym Medyka-Szeginie Mateusz i Kamil zostaną wezwani na pas odpraw. Istnieje podejrzenie, że piwo przewożone w jednym z pojazdów w rzeczywistości jest mocniejszym alkoholem.  

Nic do zgłoszenia. Kiedy obejrzeć? 

Premierowe odcinki “Nic do zgłoszenia” będziemy emitować w każdą środę o 22:20. Powtórki obejrzycie w czwartki o 20:15, w niedziele o 18:15 i w poniedziałki o 21:00. 

Nic do zgłoszenia. O programie 

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej ponownie ruszają do akcji! Piąty sezon programu „Nic do zgłoszenia” to jeszcze więcej niebezpiecznych sytuacji, zaskakujących interwencji i spektakularnych zatrzymań. Kamera po raz kolejny towarzyszy funkcjonariuszom w codziennej pracy – zarówno na granicach, jak i podczas nalotów na magazyny czy nielegalne składy towarów. 

Widzowie zobaczą, jak wygląda rozpracowywanie przemytniczych siatek, wykrywanie kontrabandy i prowadzenie wielomilionowych windykacji. Funkcjonariusze wykorzystują nowoczesny sprzęt, m.in. mobilne skanery RTG, a w tropieniu nielegalnych transportów pomagają im wyszkolone psy służbowe. 

Zobacz także:

podziel się:

Pozostałe wiadomości