Już w środę 23 kwietnia o 22:20 zapraszamy na kolejny odcinek programu “Nic do zgłoszenia”. Pokażemy w nim pracę funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej na przejściach granicznych w Terespolu i Medyce, a także w Ciechanowie oraz na lotnisku w Krakowie.
Medyka. Ukryte paliwo w ciężarówce
Pełniący służbę na przejściu granicznym Medyka-Szeginie Mateusz i Kamil wytypują do kontroli samochód ciężarowy. Celnicy będą podejrzewać, że pojazdem jest przewożona większa ilość paliwa niż przewidziana w prawie.
Lotnisko w Krakowie. Owoce z Zanzibaru
Pracujący na krakowskim lotnisku Weronika i Elżbieta postanowią sprawdzić parę podróżujących, która przyleciała do Polski z Zanzibaru i planuje kontynuować podróż na Ukrainę. Kobiety chcą przewieźć przez granicę świeże owoce, co jest zabronione przepisami.
Terespol. Cios mamuta w plecaku
Przemek i Justyna ze Służby Celno-Skarbowej w Terespolu skierują do kontroli dwa autobusy jadące z Mińska do Warszawy. Jeden z podróżnych będzie wyjątkowo poddenerwowany z powodu kontroli. Powód nerwów szybko wyjdzie na jaw – w jego bagażu znajduje się przedmiot, który przypomina cios mamuta.
Ciechanów. Maszyny hazardowe
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Ciechanowa będą przygotowywać się do kontroli w salonie z automatami do gier. Po wejściu do środka szybko wyjdzie na jaw, że dla znajdującej się w środku kobiety nie jest to pierwsza taka sytuacja w życiu.
Nic do zgłoszenia. Kiedy obejrzeć?
Premierowe odcinki “Nic do zgłoszenia” będziemy emitować w każdą środę o 22:20. Powtórki obejrzycie w czwartki o 20:15, w niedziele o 18:15 i w poniedziałki o 21:00.
Nic do zgłoszenia. O programie
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej ponownie ruszają do akcji! Piąty sezon programu „Nic do zgłoszenia” to jeszcze więcej niebezpiecznych sytuacji, zaskakujących interwencji i spektakularnych zatrzymań. Kamera po raz kolejny towarzyszy funkcjonariuszom w codziennej pracy – zarówno na granicach, jak i podczas nalotów na magazyny czy nielegalne składy towarów.
Widzowie zobaczą, jak wygląda rozpracowywanie przemytniczych siatek, wykrywanie kontrabandy i prowadzenie wielomilionowych windykacji. Funkcjonariusze wykorzystują nowoczesny sprzęt, m.in. mobilne skanery RTG, a w tropieniu nielegalnych transportów pomagają im wyszkolone psy służbowe.
Zobacz także:
- "Jeździć, obserwować". Kia e-Niro, BMW X5 i kultowy Fiat 126p
- "Gadżet 4.0". Symulator piłkarski, budzik na kółkach i skaner 3D
- Bateria Tesli vs. BYD – zaskakujące dane z eksperckiego raportu