Mobilni mechanicy. Skrzynia w Microcarze, kierownica w Fusionie i stukanie w Fiorino

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 4
Już w niedzielę 24 marca o 15:30 pokażemy kolejny odcinek "Mobilnych mechaników". Fachowcy będą musieli zmierzyć się z usterkami trzech pojazdów: Microcara M.GO, Forda Fusiona i Forda Fiorino.

Mobilni mechanicy. Awaria skrzyni w Microcarze

Mirek i jego nowy partner Patryk dostaną wezwanie do Microcara M.GO. Początkowo będą wahać się, czy je przyjąć. Ostatecznie przyjadą na miejsce zdarzenia. Po zdiagnozowaniu problemu z przekładnią CVT okaże się, że awarii uległ również przewód hamulcowy, o czym właściciel pojazdu nie miał pojęcia.   

Mobilni mechanicy. Drgająca kierownica w Fordzie Fusionie

W Krakowie Adam i Tomek będą naprawiać Forda Fusiona. Kierująca pojazdem zauważyła, że podczas jazdy drga kierownica. Kobieta, która jest konserwatorką dzieł sztuki, rano musi być w pracy na wschodniej granicy Polski. Warunki pogodowe nie są sprzyjające, mechanicy będą mieli problem ze ściągnięciem zamarzniętych części. Niestety w trakcie naprawy wyjdzie, że tarcze hamulcowe w samochodzie są w bardzo złym stanie.  

Mobilni mechanicy. Stukanie w Fordzie Fiorino

W Szczecinie Łukasz i Paweł zmierzą się z naprawą dostawczego Forda Fiorino. Kierowca przy skręcaniu słyszy głośne stukanie z przodu samochodu. Chce się dowiedzieć, czy bezpiecznie może załadować pojazd i przewieźć w nim materiały budowlane. Po jeździe próbnej Paweł stwierdzi, że zatarte są łożyska MacPhersona, które są częścią zawieszenia auta. By naprawić usterkę, mechanicy muszą rozebrać wiele części samochodu, co może zająć dużo czasu.  

Mobilni mechanicy - seria 7, odcinek 4
vlcsnap-2024-03-18-17h34m41s133
vlcsnap-2024-03-18-17h34m45s301
vlcsnap-2024-03-18-17h34m53s942
vlcsnap-2024-03-18-17h35m02s767
+10
Zobacz galerię

Mobilni mechanicy - seria 7. Kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Mobilnych mechaników" będą pojawiać się w niedziele o 15:30. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 20:00 i w czwartki o 19:00.

Mobilni mechanicy - seria 7. O programie

Dym wylatujący spod maski samochodu, to alegoria tego, co zobaczymy w siódmym sezonie „Mobilnych Mechaników”. W tej serii będziemy obserwować przy pracy trzy pary fachowców, którzy nie boją się żadnego wyzwania. Będą oni musieli zmierzyć się nie tylko z zaskakującymi usterkami najróżniejszych pojazdów, ale również zmiennymi nastrojami i wymaganiami spieszących się klientów.

W kolejnym sezonie programu pokażemy, jak mobilna mechanika wygląda od kuchni. Każda usterka, każda naprawa, każdy pojazd i każdy kierowca to zupełnie inna historia. Jednym wypadki przydarzają się nagle, inni pożyczają już zepsuty samochód, a jeszcze inni nieświadomie sami go psują. Nasi mechanicy jednak nie zawodzą nigdy i nie odmawiają pomocy, choć ta pomoc może wiązać się z dużym ryzykiem. 

Nasi mechanicy w siódmej serii zmierzą się między innymi z usterką wycieraczek w wysłużonym kamperze Fiat Ducato, zbadają powody nie odpalania popularnego modelu BMW, a także pełni obaw przystąpią do naprawy pewnego mikrosamochodu.

Zobacz także:

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!