Jesienne nowości w TVN Turbo! Oto zapowiedź nowej ramówki 

Autor:
MM
Źródło:
Raport Turbo
Zapowiedź jesiennej ramówki TVN Turbo

Podczas festiwalu Top of the Top w Sopocie zaprezentowano jesienną ramówkę grupy Warner Bros. Discovery. A co będzie można obejrzeć już niebawem w TVN Turbo?

Nowe odcinki znanych i lubianych programów TVN Turbo zadebiutują na antenie już w niedzielę 1 września. Podczas wspomnianego wydarzenia Krystian Plato i Agata Zjawińska mieli okazję o nich porozmawiać z naszymi prowadzącymi. 

Automaniak z nowym prowadzącym 

W tym sezonie “Automaniaka”, czyli najdłużej emitowanego programu motoryzacyjnego w polskiej telewizji, zmienił się skład. Do Patryka Mikiciuka i Adama Kornackiego dołączył Sebastian Kraszewski, znany lepiej jako Kickster. Tak o tej zmianie wypowiedział się pierwszy z wymienionych: 

“Automaniak” jest jak motoryzacja, cały czas się zmienia i tu co chwila się coś dzieje. Żyjemy w niezwykle ciekawych czasach motoryzacyjnych i w programie znowu mamy zmianę, a nowością w tym sezonie jest nowy prowadzący. To osoba, która znana jest z internetu, do tej pory realizował u siebie na kanale, nazywa się Kickster. Wszyscy patrzyliśmy na to, jak on odnajdzie się w telewizji, czy to będzie 100% Kickstera internetowego przełożonego na telewizję i powiem Ci... A zresztą Ci nie powiem, musisz włączyć, obejrzeć i sama ocenić. 

Przemek Szafrański ponownie w dwóch programach 

Widzowie TVN Turbo znów będą mieli okazję oglądać Przemka Szafrańskiego w dwóch programach: “Wojny samochodowe” i “Duda kontra Szafrański”. Krystian Plato zapytał go o to, jak udaje mu się znaleźć na to czas:

Nie śpię, to jest najprostsze, bo łatwe jest i przyjemne. Sen to strata czasu. Bardzo dużo pracy, bardzo dużo takiego poświęconej energii, głowy i też fizyczności, bo to jest bardzo ciekawe, że ja jak nagrywam na przykład “Duda kontra Szafrański”, to potem się czuję po prostu zmęczony fizycznie. 

Nie mogło też zabraknąć pytania o samochody, które będą powstawać w nowym sezonie wspomnianego programu: 

Jedyne, co mogę powiedzieć, że będzie to polska motoryzacja i ja sięgnę po naprawdę polski samochód powstający konstrukcyjnie w Warszawie. 

Grzegorz Duda będzie testował gadżety 

Grzegorz Duda powiedział, że on również będzie tworzył samochód, który oryginalnie powstawał w Warszawie. Na tym jednak jego wyzwania się nie kończą, bo zobaczymy go też w programie “Gadżet 4.0”: 

Gadżety mamy naprawdę sztos w tym roku, natomiast poszliśmy w taką fajną drogę, czyli prezentujemy też pojazdy. 

Niebezpieczne dzielnice. Nowy program w TVN Turbo 

Jesienne propozycje TVN Turbo nie kończą się jednak wyłącznie na kontynuacjach znanych programów. O jednej z nowości powiedział Przemysław Kwiatkowski – szef kanałów tematycznych TVN. 

Mamy dwie nowości, ale chciałem opowiedzieć o jednej szczególnie. To są “Niebezpieczne dzielnice”. To jest program bardzo autentyczny, mroczny, z takim naprawdę groźnym klimatem, realizowany w różnych częściach naszego kraju. Polega na tym, że obserwujemy bez żadnego scenariusza, bez reżyserii, prawdziwe interwencje policji. I tak naprawdę nikt z nas w tych dzielnicach nie chciałby się znaleźć po zmroku. 

TVN Turbo. Kiedy startuje jesienna ramówka? 

Nowe odcinki programów TVN Turbo zadebiutują na antenie w niedzielę 1 września. 

Zobacz także: 

Autor:MM

Źródło: Raport Turbo

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości