Wiosna 2023 w TVN Turbo. Sprawdźcie nasze propozycje!

Automaniak - seria 26
Automaniak - seria 26
TVN Turbo to najpopularniejszy kanał telewizyjny w Polsce skierowany do męskiej części widowni. Bogata oferta stacji odpowiada na najbardziej wygórowane oczekiwania widzów. Znajdą się tu nie tylko rankingi samochodów czy pojedynki na stworzenie najlepszego auta, ale też programy o tematyce podróżniczej. Prowadzącymi są znakomici eksperci, których pasja i niezaspokojona ciekawość stale przyciąga odbiorców przed telewizory.

Wiosna w TVN Turbo to kontynuacje ulubionych programów, a także cztery nowości!

Pierwsza z nich pokaże, że w Polsce nie brakuje uczciwych warsztatów samochodowych. W programie Jeździć, obserwować kamery stacji zajrzą do trzech z nich. Widzowie dowiedzą się jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed mechanikami wymagający klienci. Fachowcy przedstawią jak naprawiają usterki i dadzą wskazówki jak im zapobiec.

PREMIERA: niedziela 30 kwietnia o 14:30

Jeździć, obserwować - seria 1
Jeździć, obserwować - seria 1

Grzegorz Duda i Przemek Szafrański już po raz czwarty staną do pojedynku. Będzie to dla nich kolejny sprawdzian umiejętności technicznych i kreatywności, a dla wielu widzów sentymentalna podróż. W nowej serii programu Duda kontra Szafrański panowie postanowią uczcić 50. rocznicę rozpoczęcia produkcji samochodu, który w dużym stopniu zmotoryzował nasz kraj. Kto tym razem będzie zwycięzcą tej rywalizacji? Decyzja jak zwykle będzie należała do Was!

PREMIERA: niedziela 2 kwietnia o 13:45

Duda kontra Szafrański - seria 4
Duda kontra Szafrański - seria 4

Na widzów czeka nowa odsłona programu Dawida Andresa. W Ciężarówką przez RPA prowadzący odwiedzi największe miasta kraju, wspaniałe wybrzeża Oceanów Indyjskiego i Atlantyckiego, górskie przełęcze i rezerwaty dzikich zwierząt. Podróżnik pokaże, jak wygląda praca kierowcy ciężarówki w tym państwie, a także życie w różnych jego zakątkach. RPA to kraj niezwykłych kontrastów i różnorodności etnicznej, gdzie na co dzień przepych miesza się z biedą.

PREMIERA: czwartek 30 marca o 22:20

Ciężarówką przez RPA - seria 1
Ciężarówką przez RPA - seria 1

Na antenie kanału pojawią się również nowe rankingi. 77 aut, których nie kupicie to przegląd pojazdów stworzonych po to, by pokazać wizję przyszłości projektantów i producentów. Każdy z modeli poddany zostanie ocenie ekspertów, w gronie których znajdą się m.in. Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk, Grzegorz Duda, Sebastian „Kickster” Kraszewski czy Kamil Chwastek („Poczciwy Krzychu”). Program spróbuje też odpowiedzieć na pytanie dlaczego prezentowane samochody koncepcyjne nigdy nie trafiły do sprzedaży.

PREMIERA: niedziela 5 marca o 9:30

77 aut, których nie kupicie - seria 1
77 aut, których nie kupicie - seria 1

Tytuł kolejnej nowości mówi sam za siebie. We Wszystko, co naj... znajdą się najbardziej imponujące efekty pracy człowieka i zadziwiające dzieła natury. Zaprezentowane zostaną największe i najmniejsze przedmioty, stworzenia oraz pojazdy.

PREMIERA: niedziela 5 marca o 16:00

Wszystko, co naj
Wszystko, co naj

Wiosną do TVN Turbo powróci najdłużej emitowany program motoryzacyjny. Automaniak to kolejna porcja niestandardowych testów, rzetelnych ocen i fachowych porad. W nowej serii Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk i Łukasz Bąk wybiorą się na wyprawę, której celem będą najpiękniejsze alpejskie przełęcze. Prowadzący poświęcą też jeden z odcinków samochodom, które znajdują się w ich prywatnych kolekcjach.

PREMIERA: niedziela 5 marca o 13:45

Automaniak - seria 26
Automaniak - seria 26

Nie zabraknie również programów o naprawach samochodów. Awarie zdarzają się cały czas, zwykle w najmniej odpowiednim momencie. Adam Klimek, który pomógł już w wielu trudnych przypadkach wraca z trzecim sezonem Napraw nie do naprawy. Nasz specjalista ponownie postara się znaleźć rozwiązania nawet dla najbardziej zagadkowych usterek.

PREMIERA: niedziela 19 marca o 10:00

Naprawy nie do naprawy
Naprawy nie do naprawy
Źródło: Bartosz Krupa

Z kolei Mobilni mechanicy po raz piąty udowodnią, że auto można naprawić nawet w nerwowej atmosferze i niesprzyjających warunkach: podczas ulewy czy niemal w ciemnościach.

niedziela 5 marca o 15:15

Mobilni mechanicy - seria 5
Mobilni mechanicy - seria 5
Wojny samochodowe - seria 15
Wojny samochodowe - seria 15

Sytuacja ekonomiczna wpłynęła także na rynek samochodów używanych. Ostatnio znalezienie odpowiedniego auta w korzystnej cenie stało się jeszcze trudniejsze niż do tej pory. Na szczęście Adam Kornacki jak zwykle stanie na wysokości zadania i w nowym sezonie Zakupu kontrolowanego pomoże widzom w wyborze wymarzonego auta. Tym razem poszuka między innymi sedanów, kombi czy elektrycznego SUV-a.

PREMIERA: niedziela 5 marca o 10:45

Zakup kontrolowany - seria 35, odcinek 1
Zakup kontrolowany - seria 35, odcinek 1

Na antenę TVN Turbo powrócą też Zawodowi handlarze, którzy pokażą kulisy pracy w branży sprzedaży aut używanych. Nasi specjaliści udowodnią, że znalezienie uczciwego handlarza samochodów niesie za sobą wiele korzyści.

PREMIERA: niedziela 5 marca o 14:30

Zawodowi handlarze - seria 13, odcinek 1
Zawodowi handlarze - seria 13, odcinek 1

W ofercie kanału nie zabraknie bieżącego przeglądu informacji ze świata motoryzacji. Marcin Orzepiński oraz Kacper Jeneralski codziennie dostarczą porcję wiadomości w programie Raport Turbo.

PREMIERA: od poniedziałku do piątku o 18:00

Raport Turbo - wiosna 2023
Raport Turbo - wiosna 2023

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA TVN TURBO!

podziel się:

Pozostałe wiadomości