Już w środę 30 kwietnia o 22:20 zapraszamy na kolejny odcinek programu “Nic do zgłoszenia”. Pokażemy w nim pracę funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej w porcie w Gdyni, na przejściach granicznym w Terespolu i Medyce, a także na Lotnisku Chopina w Warszawie.
Gdynia. Podrabiane buty
Funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni zajmą się skanowaniem kontenerów, które niedawno przybyły do gdyńskiego portu. W jednym z wytypowanych do kontroli kontenerów znajdzie się duża ilość podrabianych butów znanych marek.
Lotnisko Chopina w Warszawie. Warzywa z Turcji
Pracujący na warszawskim lotnisku Łukasz postanowi sprawdzić podróżujących, którzy przylecieli do Polski z Antalyi. W bagażu jednej z par znajdzie sporą ilość warzyw – sytuacja nie przypadnie do gustu kontrolowanemu mężczyźnie i zacznie on deptać papryki, które przypadkowo upadły na podłogę.
Medyka. Piwo czy coś mocniejszego?
Pełniący służbę na przejściu granicznym Medyka-Szeginie Paweł, Mateusz i Kamil wytypują do kontroli busa. W środku znajdą zgrzewki szklanych butelek, które na pierwszy rzut oka zawierają piwo, ale po szybkim sprawdzeniu wyjdzie na jaw, że znajduje się w nich mocny alkohol.
Terespol. Części samochodowe
Łukasz ze Służby Celno-Skarbowej w Terespolu skierują do kontroli jeden z samochodów przekraczających granicę - w jego bagażniku znajdzie części samochodowe, które wartością najprawdopodobniej przekraczają dopuszczalny limit.
Nic do zgłoszenia. Kiedy obejrzeć?
Premierowe odcinki “Nic do zgłoszenia” będziemy emitować w każdą środę o 22:20. Powtórki obejrzycie w czwartki o 20:15, w niedziele o 18:15 i w poniedziałki o 21:00.
Nic do zgłoszenia. O programie
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej ponownie ruszają do akcji! Piąty sezon programu „Nic do zgłoszenia” to jeszcze więcej niebezpiecznych sytuacji, zaskakujących interwencji i spektakularnych zatrzymań. Kamera po raz kolejny towarzyszy funkcjonariuszom w codziennej pracy – zarówno na granicach, jak i podczas nalotów na magazyny czy nielegalne składy towarów.
Widzowie zobaczą, jak wygląda rozpracowywanie przemytniczych siatek, wykrywanie kontrabandy i prowadzenie wielomilionowych windykacji. Funkcjonariusze wykorzystują nowoczesny sprzęt, m.in. mobilne skanery RTG, a w tropieniu nielegalnych transportów pomagają im wyszkolone psy służbowe.
Zobacz także:
- "Jeździć, obserwować". Kia e-Niro, BMW X5 i kultowy Fiat 126p
- "Gadżet 4.0". Symulator piłkarski, budzik na kółkach i skaner 3D
- Bateria Tesli vs. BYD – zaskakujące dane z eksperckiego raportu
Autor: MM