Strife Tube na żywo na kanale YouTube TVN Turbo!

Strife Tube
Strife Tube
Już w najbliższą sobotę 12 sierpnia na naszym kanale YouTube zagoszczą sporty walki. Tego dnia o 18:00 rozpoczniemy relację z gali MMA Strife Tube, która odbędzie się w Sali Operowej w Lublinie.

To kolejny raz, kiedy za pośrednictwem TVN Turbo będzie można obejrzeć emocjonujące zmagania zawodników MMA.

Głównym wydarzeniem wieczoru będzie starcie Kamila Gawryjołka z Zsoltem Ballą. Pochodzący z Puław Gawryjołek niedawno debiutował (już w trzeciej swojej walce zawodowej!) dla organizacji KSW, gdzie w pierwszej rundzie wygrał z dwukrotnym pogromcą Izu Ugonoha – Markiem Samociukiem. Aktualnie Gawryjołek posiada kontrakt łączony Strife-KSW i będzie przeplatał walki dla obu organizacji. Jego przeciwnikiem będzie rumuński zawodnik MMA Balla, który słynie z bezkompromisowego stylu. Panowie zmierzą się ze sobą w kategorii ciężkiej.

Drugim najważniejszym pojedynkiem Strife Tube będzie walka Huberta Szymajdy z Robertem Maciejowskim w wadze półśredniej.

Oprócz wyżej wymienionych 12 sierpnia w klatce Strife pojawi się kilku zawodników z Lublina i okolic, dwóch reprezentantów Ukrainy i kilka twarzy znanych z poprzednich edycji, gwarantujących emocjonujące widowisko!

Relacja NA ŻYWO z gali Strife Tube startuje o 18:00 w sobotę 12 sierpnia na kanale YouTube TVN Turbo!

podziel się:

Pozostałe wiadomości