Mobilni mechanicy
Powrót do listy

Mobilni mechanicy

Emisja w TV

Premiera: niedziela, 16:00

Najbliższa powtórka: środa, 22:20

Awarie samochodów zwykle przydarzają się w najmniej odpowiednim miejscu i czasie: podczas jazdy na wymarzone wakacje, w drodze na ważną rozmowę kwalifikacyjną, na trasie pokonywanej codziennie do pracy. Wtedy do akcji wkraczają “Mobilni Mechanicy”.

Kolejny sezon programu pozwoli zajrzeć pod maski wielu pojazdów poruszających się po polskich drogach. Ich stan techniczny wprawi w zdumienie nawet doświadczonych fachowców. Sypiąca się instalacja, dziurawe kable klejone taśmą, części montowane na opaski zaciskowe – to zaledwie wycinek drogowych zmagań, z jakimi codziennie muszą mierzyć się nasi mechanicy. Fachowcom niestraszne są nawet nietypowe naprawy: samochodów kurierskich, potężnego sprzętu rolniczego, a nawet łodzi.

Mobilni mechanicy - seria 5
Mobilni mechanicy - seria 5

Nowe odcinki “Mobilnych Mechaników” to również pokaz kreatywnych napraw w niesprzyjających warunkach: w nerwowej atmosferze i pośpiechu, podczas ulewy, niemal w ciemności. Doświadczeni fachowcy udowadniają, że nie ma sytuacji bez wyjścia – czasem wystarczy pokombinować, nawet jeśli oznacza to wizytę na auto-złomie.

SERIA 5 (WIOSNA 2023) - LISTA ODCINKÓW:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix