Żuraw w skansenie, Golf z lotniska i laweta z towarem

Mobilni mechanicy - seria 6, odcinek 11
Mobilni mechanicy - seria 6, odcinek 11
"Mobilni mechanicy" w niedzielę 29 października o 17:00

Adam i Tomek dostaną wezwanie do uszkodzonego żurawia stojącego w skansenie w Chabówce. Żuraw ma silnik spalinowy, który dawno nie był używany. Okaże się, że zepsuty jest rozrusznik. Mechanikom nie uda się znaleźć nowych, potrzebnych części – pozostaje im ich mozolna naprawa. 

W Mogilanach Mirek i Szymon zmierzą się z awarią Volkswagena Golfa. Samochód długo stał na lotniskowym parkingu, gdy jego właściciel przebywał w Norwegii. Po odpaleniu zaczął się przegrzewać. Kierowca jest w drodze do domu na Podhalu. Mechanicy wymienią termostat. Podczas jazdy próbnej okaże się, że auto dalej nie działa tak, jak powinno. 

Łukasz i Paweł będą naprawiać lawetę – Fiata Ducato. Kierujący lawetą wiezie auto klienta z Niemiec do Zielonej Góry. W pojeździe do wymiany jest kolumna MacPhersona. W trakcie naprawy Łukasz odbierze kolejny telefon od właściciela Audi A6, który również potrzebuje natychmiastowej pomocy mobilnych mechaników. Kierowca przyjedzie w miejsce, gdzie zajmują się oni lawetą. Łukasz i Paweł rozdzielą się, by pomóc obu klientom. 

podziel się:

Pozostałe wiadomości