Moto Kombat. Jaecoo 7 kontra reszta świata!  

Moto Kombat - seria 1, odcinek 10
Moto Kombat - seria 1, odcinek 10
Już w niedzielę 7 grudnia o 15:00 zapraszamy na kolejny odcinek “Moto Kombat”! Łukasz Bąk i Kickster w serii różnorodnych testów i sprawdzianów przyjrzą się z bliska Jaecoo 7 Offroad.  

Jaecoo 7 Offroad. Jak poradzi sobie w starciu z konkurencją?

W dziesiątym odcinku Sebastian „Kickster” Kraszewski i Łukasz Bąk sprawdzają terenowe możliwości Jaecoo 7, wystawiając go do pojedynku z europejskimi rywalami. Cupra Terramar zmierzy się z nim na trasie ekspresowej, a później w wyścigu po szutrowym torze, gdzie prowadzących wesprze kierowca rajdowy Jakub „Colin” Brzeziński. DS 7 posłuży do oceny jakości wnętrza, natomiast Peugeot e-3008 pokaże swoje systemy wspomagające w miejskiej jeździe oraz możliwości napędu 4×4 na luźnej nawierzchni. Range Rover Sport uzupełni test porównawczy próbą komfortu jazdy po bruku. Czy Jaecoo 7 faktycznie zasługuje na miano off-roadowego specjalisty?

Moto Kombat. Kiedy oglądać?

Nowe odcinki “Moto Kombat” będą pojawiać się na antenie TVN Turbo w każdą niedzielę o 15:00.

Moto Kombat. O programie

Sebastian „Kickster” Kraszewski oraz Łukasz Bąk sprawdzą, która motoryzacja radzi sobie lepiej w różnych próbach – od hamowania i przyspieszenia, po jazdę slalomem, w terenie czy ocenę jakości wykonania wnętrza. To nie tylko rywalizacja samochodów, ale też powrót obu prowadzących na antenę TVN Turbo po przerwie. Każdy odcinek to nowy zestaw testów, różne segmenty aut i zaskakujące wyniki, które mogą zmienić sposób, w jaki patrzymy na chińskie marki. „Moto Kombat” zapowiada się jako pełen humoru, emocji i kontrowersji program, w którym motoryzacyjny honor Europy stanie do walki z dynamicznie rozwijającym się przemysłem z Azji.

Zobacz także: