Naprawiamy, jeździmy, obserwujemy – oto kolejne jesienne premiery!

Jeździć, obserwować - seria 2, odcinek 1
Jeździć, obserwować - seria 2, odcinek 1
Już w najbliższą niedzielę, czyli 17 września, na antenie TVN Turbo zadebiutują nowe serie znanych i lubianych przez widzów programów – "Naprawy nie do naprawy" i "Jeździć, obserwować"!

Pomógł już w wielu trudnych przypadkach, ale zagadkowe usterki i trudne do wytłumaczenia awarie samochodów zdarzają się cały czas, dlatego Adam Klimek wraca z czwartym sezonem programu „Naprawy nie do naprawy”! Tak jak poprzednio, postara się znaleźć rozwiązania w nawet najbardziej problematycznych przypadkach. 

Naprawy nie do naprawy S4 Launch 30s data_w emisji
Naprawy nie do naprawy - seria 4

W tej serii programu Adam zajmie się między innymi ciekawym przypadkiem BMW E46, w którym właściciel już dwa razy wymieniał silnik – wszystkie motory padły z powodu przegrzania. Poszuka też źródła problemów losowo odpalającego Opla Astry oraz przyjrzy się samogasnącemu w trakcie jazdy Audi A4. 

PREMIERA: niedziela 17 września o 10:00

W Polsce nie brakuje uczciwych warsztatów samochodowych. W 2. serii programu „Jeździć, obserwować” zajrzymy z kamerami do trzech z nich. Pokażemy rzetelnych fachowców, dla których praca jest prawdziwą pasją - dowiemy się, jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed nimi wymagający klienci. 

Jezdzic obserwowac S2 Launch 30s data_w emisji
Jeździć, obserwować - seria 2

W 2. sezonie odwiedzimy z kamerami te same warsztaty, których pracownicy zdobyli uznanie widzów w debiutanckiej serii Pierwszy z nich to prowadzony przez Darka Hillford Garage – duży warsztat blacharsko-lakierniczy, w którym „pacjentami” są przede wszystkim starsze samochody. Odwiedzimy też M&M Cars z Poręby, prowadzony przez specjalizujących się przede wszystkim w BMW Łukasza i Grześka. Regularnie będziemy też zaglądać do EKG spod Poznania – tu mechanicy pracują przede wszystkim z autami premium, ze szczególnym naciskiem na Audi. 

PREMIERA: niedziela 17 września o 13:45

podziel się:

Pozostałe wiadomości