Rafał Pacześ nowym prowadzącym "Automaniaka"!

Automaniak - seria 27
Automaniak - seria 27
Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu „Automaniaka”. Ten najdłużej emitowany program motoryzacyjny w Polsce powróci w nowej odsłonie. Do grona prowadzących, Adama Kornackiego i Patryka Mikiciuka, dołączy Rafał Pacześ. Premiera dwudziestego siódmego sezonu programu już jesienią w TVN Turbo!

„Automaniak” to najstarszy motoshow w Polsce. Przez lata ugruntował swoją pozycję wśród widzów, zasługując na miano kultowego. Od 25 lat nieustannie się zmienia, tak jak trendy motoryzacyjne. W najnowszym sezonie w roli prowadzących pojawią się Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk i debiutujący Rafał Pacześ.

Dwaj pierwsi dziennikarze to stali eksperci TVN Turbo, którzy wspólnie prowadzili m.in. program „Debeściaki”. Adam Kornacki od lat doradza widzom w wyborze odpowiedniego auta w „Zakupie kontrolowanym”, zaś Patryk Mikiciuk prezentował unikatowe samochody m.in. w „Klasyce Patryka Mikiciuka”. Do grona specjalistów „Automaniaka” dołączy Rafał Pacześ – jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów, prowadzący kilku autorskich programów oraz autor dwóch książek, a prywatnie miłośnik motoryzacji. Widzowie TVN Turbo mogą go kojarzyć z programów „Najlepsze premiery motoryzacyjne” i „Najlepsze samochody wszech czasów”.

Prowadzący przemierzą całą Polskę w poszukiwaniu samochodów, które dostarcząją swoim użytkownikom niezapomnianych emocji. Widzowie mogą liczyć na niestandardowe testy, rzetelne oceny i fachowe porady. A to wszystko okraszone sporą dawką dobrego humoru!

podziel się:

Pozostałe wiadomości